پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
نقوی حسینی:
مجلس عراق طرحی برای اخراج امریکا از عراق در دست دارد.


سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: من شنیدم که امروز مجلس عراق طرحی را برای اخراج امریکایی ها از عراق ارائه کرده است. 

وی بیان کرد: مردم عراق می توانند الزام به خروج نیروهای امریکایی از کشورشان در دستور کار خود قراردهند. 

این عضو کمیسیون امنیت ملی در مورد رفتارهای ضد و نقیض امریکا گفت: یکی از اهداف این اقدام تروریستی و ضدحقوق بشری ترامپ مبنی بر ترور شهید حاج قاسم سلیمانی بهره برداری انتخاباتی و سیاسی در داخل امریکا بود. زیرا امریکایی ها بارها دچار ناکامی شده بودند و دماغشان به خاک مالیده شده بود نمی توانستند به مردم خودشان پاسخ دهند و عامل این ناکامی ها را هم فعالیت ها و مجاهدت های حاج قاسم سلیمانی می دانستند. به همین جهت از نظر ترامپ این ترور برگ زرینی است که برای مردمش رو کرده است. 

نقوی حسینی گفت: بنابراین مجبور است با توئیت های تند و ژست قلدر مأبانه نشان دهد که ما در برابر ایران می ایستیم ، پایگاه های ایران را مد نظر داریم و اگر از طرف ایران اقدامی صورت پذیرد ما در برابر ایران می ایستیم. 

اما اگر امریکایی ها شاهد انتقام سخت باشند که ترامپ هر دو وجه را باخته یعنی هم در داخل امریکا باخته و هم به عرصه بین الملل بدهکار می شود. 

امریکا به شکست و ضربه پذیری خود واقف است. امریکایی ها در قلمرو جغرافیایی جهان ضربه پذیرند و می تواند انتقام سخت ایران در هر جایی اتفاق بیفتد. هر جایی از خاورمیانه ، هر جایی از جهان اسلام اتفاق بیفتد. 

نقوی حسینی تاکیدکرد: چون به این ضعف های خودشان واقفند در وحشتند و نمی دانند که اگر اقدامی صورت گیرد چه پاسخی خواهند داشت. بنابراین در دو جهت حرکت می کنند : از یک طرف نامه می فرستند و پیام می دهند تا بالاخره ایران پاسخ را به این واسطه ها بدهد و آن پاسخ سخت را در دستور کار قرار ندهد. از سوی دیگر برای قانع کردن مردم خودش و حفظ این پرستیژ مجبور است توئیت های قلدر مأبانه بزند. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: