پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
جمالی نوبندگانی:
صهیونیسم سالانه از امریکا میلیاردها دلار پول نقد می گیرد ، کمک های نظامی می گیرد، کمک های اطلاعاتی می گیرد و واقعا امریکا در دست اسرائیل اجیر و اسیر است.

محمدجواد جمالی نوبندگانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: همه کارهایی که دارد انجام می شود برای تثبیت وضعیت رژیم صهیونیستی در منطقه است. 

جمالی تاکیدکرد: لابی صهیونیسم در امریکا بسیار قوی است و اگر کسی سرسپردگی به صهیونیسم نداشته باشد به رده های بالا دست پیدا نمی کند و نمی تواند رئیس جمهور شود. 

وی یادآوری کرد: آقای ترامپ خودش اعلام می کرد که همه چیز دست رئیس جمهور نیست. 

نماینده مردم فسا نتیجه گیری کرد: بنابراین لابی صهیونیسم است که می گوید در امریکا چه کاری انجام شود. 
صهیونیست ها سالانه هم میلیاردها دلار پول های نقد را می گیرند هم کمک های نظامی دریافت می کنند هم کمک های اطلاعاتی به آنها می شود و همچنین کمک هایی در سازمان ملل و جامعه عمومی و شورای امنیت برای وتو کردن ها. بنابراین واقعا امریکا در دست اسرائیل اجیر و اسیر است. 

وی در مورد این که آیا امکان دارد که نیروهای نظامی امریکایی را از منطقه اخراج کنیم گفت: همانطور که اسرائیلی ها را کسی فکر نمی کرد که بشود از جنوب لبنان اخراج کرد و قبل از انقلاب اسلامی آنها هر کاری کرده بودند و حرکت شان رو به جلو بود؛ صحرای سینا را گرفته بودند ، جولان را تصرف کرده بودند، جنوب لبنان و غزه را گرفته بودند و شعار از نیل تا فرات می دادند. اما به یکباره بعد از انقلاب اسلامی شروع به عقب نشینی کردند یعنی کسی فکر نمی کرد آنها غزه را تحویل دهند. جنوب لبنان را تحویل دهند و کسی فکر نمی کرد اسرائیل در جنگ شکست بخورد. 

جمالی نوبندگانی تاکیدکرد: عامل دیگری که بعد از قوای نظامی باید مدنظر قرارگیرد مشیت الهی است. اگر قرار بود کسی با نیروی نظامی و با قدرت اقتصادی بر دنیا مسلط شود باید قبل از این نمرودها و هیتلرها می توانستند به این مهم دست پیدا کنند. 

به ویژه بوش پدر که شعار نظم نوین جهانی می داد باید می توانست بر دنیا مسلط شود ولی این اتفاق نیفتاد. 

جمالی نوبندگانی در پایان این مصاحبه ترور سردار سلیمانی را سببی برای بلندتر شدن دیوار بی اعتمادی بین ایران و امریکا دانست و در پاسخ این سوال که آیا برجام هنوز زنده است،گفت: برجام در آی سی یو است و وضعش خیلی خراب است.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: