پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
همزمان با شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني فرمانده سپاه قدس و اسطوره مقاومت و مبارزه با استكبار جهاني و صهيونيسم جنايتكار،انجمن مديران روزنامه هاي غيردولتي با انتشار پيامي شهادت اين مجاهد راستين را تبريك و تسليت گفته و اين جنايت آمريكا را محكوم كرد.
متن اين پيام به اين شرح است: 

بِسْم رب الشهداء و الصديقين

شهادت سردار فقيد سپهبد حاج قاسم سليماني و شماري از همرزمانش توسط تروريسم دولتي آمريكا ، موجب تأثر و تألم شديد ملت بزرگ ايران و جبهه مقاومت و همه آزادگان و آزاديخواهان جهان شد. حاج قاسم سليماني ، سردار سرافراز سپاه اسلام ، چهره درخشان مقاومت اسلامي و اسطوره ايستادگي دربرابر مستكبران آمريكا و متجاوزان صهيونيستي و تروريست هاي منطقه و جهان بود و خون اين سردار فقيد ، الهام بخش مقاومت در سراسر جهان اسلام خواهد بود. 
شهادت اين سردار بزرگ اسلام را كه نماد جهاد در راه خدا و مبارزه با ظلم و استعمار بود به پيشگاه حضرت وليعصر (عج) ، رهبر معظم انقلاب ، خانواده گرامي ، ياران و همرزمانش در سپاه قدس و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و عموم هموطنان تبريك و تسليت ميگوييم و از خداوند متعال براي سردار حاج قاسم سليماني و همرزمان شهيدش ، همنشيني با سرور و سالار شهيدان ، حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و براي خانواده معزز و علاقمندان و بازماندگان، صبر و اجر جزيل مسئلت مينماييم. 

انجمن مديران روزنامه هاي غير دولتي
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: