پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۰
تولیت آستان مقدس کهف الشهدای زاهدان گفت: مردی که محبوب قلوب تمامی ایرانیان و مسلمانان جهان بود به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
محمود جوادیان فر تولیت آستان مقدس کهف الشهدای محله ابوذر زاهدان ضمن عرض تسلیت به مردم ایران، در گفتگو با خبرنگارگیتی آنلاین گفت:  صدها نفر از مردم زاهدان امروز در اعتراض و محکومیت به ترور سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به دست نیروهای آمریکا در عراق، در مقابل مسجد ابوذر غفاری در بلوار رسالت زاهدان تجمع کردند. 

وی افزود :مردی که محبوب قلوب تمامی ایرانیان و مسلمانان جهان بود به درجه رفیع شهادت نائل آمد ؛ شنیدن خبر شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که صبح دیروز جمعه اعلام شد، قلب مردم کشورمان را لرزاند و اشک بر چشمانشان نشاند سردار شهید سلیمانی مردی که در تمام طول عمر خود با اخلاص به اسلام و ایران خدمت کرد و اخلاص او در راه خدا چنین او را محبوب دل ایرانیان و جهانیان کرده بود. 

وی بیان کرد : امروز حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساندند، اما از دل این شهادت، سلیمانی های زیادی سر بر آورده‌اند، و اکنون مردم ایران بیش از گذشته نفرت از دشمنان جمهوری اسلامی ایران را در دل می‌پرورانند و  فکر ادامه راه این سردار بزرگ را در سر میگذرانند. 

جوادیان فر خاطرنشان کرد : امروز مردم زاهدان نیز همچون دیگر شهرها در کنار مسجد ابوذر زاهدان یک صدا شعار  ” مرگ بر آمریکا” و ” مرگ بر اسرائیل”، سر داده اند و نشان داده اند که امروز مانند گذشته و بیشتر از هر زمان دیگری  به فکر نابودی دشمنان کشور عزیزمان ایران و انقلاب اند و تا پای نابودی این دشمنان مقاومت کرده و در صحنه می‌مانند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: