پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۹۶۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴
مراسم گرامیداشت میثاق با سردار رشید اسلام مالک اشتر زمان سپهبد حاج قاسم سلیمانی در واحد زاهدان برگزارشد.
گیتی آنلاین_ حجت الاسلام و المسلمین ایمانی خواه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این مراسم اظهار داشت:  حاج قاسم چه در دوران حیاتش و چه حالا که بدست مزدوران کثیف آمریکایی به درجه رفیع شهادت نائل گردیده و به همرزمان شهیدش پیوسته  با خون پاکش منشأ خدمت به اسلام و مسلمین خواهد بود.
  ایمان خواه همچنین با اشاره به شهادت شهید مهدی المهندس در کنار حاج قاسم درآمیخته شدن خون سرداران شهید دو ملت ایران و عراق را تضمین وحدت بین مسلمین و نابودی دنیای استکبار دانست و افزود:  مصائب کربلا و عاشورا که اشقایا چگونه اهل بیت پیامبر مکرم اسلام را مورد بی مهری خود قرار دادند نمونه بارز حوادث اخیر است.

وی تصریح کرد: خون پاک خاندان نبوت سرمنشأ رسوایی و نابودی دشمنان است که انشاالله  خون پاک شهدا  دامن دشمن زبون را خواهد گرفت و زمینه نابودی آنان را آنان فراهم می شود.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب و اسلام و دولت مردان آمریکا یی  بدانند که رزمندگان سپاه اسلام در سایه هدایت مقام معظم رهبری انتقام سختی از آنان خواهند گرفت و  وعده خداوند در خصوص نابودی مستکبران تخلف ناپذیر است .

حسینعلی نورا ، مدیر روابط عمومی دانشگاه ازاد هم گفت: یاد و نام سردار سلیمانی هر روز در دل و ذهن مردم زاده می شود و دشمن نیز خوب می داند که با شهید شدن سردار هزاران سردار دیگر متولد خواهند شد.

وی افزود: در تاریخ ایران هزار هزار سرباز در راه وطن جان داده اند تا دشمنان نتوانند به این آب و خاک دست درازی کنند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: