پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
ناظر تصفیه خانه فاضلاب شرکت اعلام کرد :
در راستای سالم‌سازی، حفظ محیط زیست شهری و افزایش بهداشت عمومی جامعه بیش از 7 میلیون متر مکعب پساب فاضلاب در نه ماهه سالجاری جمع‌آوری و تصفیه شد.

در راستای سالم‌سازی، حفظ محیط زیست شهری و افزایش بهداشت عمومی جامعه  بیش از 7 میلیون متر مکعب پساب فاضلاب  در نه ماهه سالجاری جمع‌آوری و تصفیه شد.

تقی پاشایی ناظر تصفیه خانه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوی  با اعلام مطلب فوق گفت نگهداری از تاسیسات مربوط به دفع بهداشتی فاضلاب خانگی و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این تاسیسات را از برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب خوی عنوان کرد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای طرح شبکه فاضلاب و دفع بهداشتی فاضلاب‌های خانگی گفت: امروزه ایجاد شبکه فاضلاب یکی از ضروری‌ترین تاسیسات مورد نیاز جوامع بشری برای رعایت بهداشت عمومی محسوب می‌شود؛ بر این اساس شرکت آب و فاضلاب خوی با نگاهی کلان و با صرف هزینه‌های سنگین و تحمل مشکلات اجرایی پروژه، اقدام به احداث شبکه و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب مبتنی بر استانداردهای زیست‌محیطی جهان کرده و با تلاش مستمر در ارتقای سطح بهداشت عمومی گامی‌های بلندی برداشته است.

ناظر تصفیه خانه فاضلاب  با اشاره به عملکرد شرکت در زمینه تصفیه فاصلاب در نه ماهه سال 98 گفت: این شرکت در این مدت 7 میلیون  257 هزار متر مکعب فاضلاب تولید شده را جمع‌آوری و توسط تصفیه‌خانه فاضلاب ، تصفیه کرده است.

پاشایی ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب در حال حاضر را 30 هزار متر مکعب در شبانه روز اعلام کرد و افزود با افتتاح مدل سوم ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب خوی به 45 هزار متر مکعب در شبانه روز افزایش پیدا خواهد کرد .

ناظر تصفیه خانه فاضلاب متوسط تصفیه روزانه فاضلاب را 26300 متر مکعب در روز عنوان کرد .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: