پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
معاون بهره برداری و توسعه شرکت :
با توجه به ضرورت مدیریت مصرف آب، طرح اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در راستای تصفیه و استفاده مجدد در سطح شهر خوی در حال انجام است.

معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی از اجرای نزدیک به هشت کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب شهر خوی در 9 ماهه سالجاری خبر داد.

ابراهیم اصغرنژاد  با اشاره به اینکه طرح اجرای عملیات شبکه جمع آوری فاضلاب در نقاط مختلف شهر خوی در حال انجام است اظهار داشت: با توجه به ضرورت مدیریت مصرف آب، طرح اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در راستای تصفیه و استفاده مجدد در سطح شهر خوی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه لوله گذاری شبکه جمع آوری فاضلاب از کارهای مستمر شرکت است  عنوان کرد:درنه ماهه امسال هم این طرح اجرا شده و عملیات لوله گذاری نزدیک به 8 هزار متر از این شبکه انجام شده است.

اصغرنژاد با بیان اینکه همه شهروندان باید به بحث مدیریت مصرف آب توجه ویژه داشته باشند اظهار داشت‌: از ابتدای سالجاری یکهزار و 681 فقره انشعاب فاضلاب واگذار شده است .

معاون بهره برداری و توسعه شرکت تصریح کرد: این عملیات با استفاده از لوله‌های پلی اتیلن فاضلابی در اقطار مختلف  اجرا شده است.

لازم به توضیح است که مناطق چایباشی ، محله قاضی ، قره درویش و جوادیه از عمده مناطقی هستند که شبکه فاضلاب در 9 ماهه اول سالجاری اجرا شده است .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: