پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
بسم الله القاصم الجبارین
خود می دانی از زمستانی سخت می آییم ؛ از بوران رفتن حاج قاسم ؛ غیرت ایرانیان امروز با # انتقام _ سخت عجین شده و چشمانشان به دستان بر روی ماشه توست


 دلاور سپاهی ام !

به نبض ایران زمین بگو ؛ ای فرزانه ترین رهبر گریه هایت برای حاج قاسم آتشی به قلب شکستهِ مان زد  .

رهبرم ! آنجا که گفتی جز خیر چیزی از حاج قاسم ندیده ایم یکبار دیگر بگو ، تکرار کن جز خیر چیزی از حاج قاسم ندیده ایم؛ دوست دارم تکرار کنی هر چند خود آن زمان در پایتخت و میان صفوف نمازگزاران پیکر مطهر بودم ولی دلم می خواهد باز تکرار کنی.

بخوان مقتدایم ! 
بخوان سید علی !

بخوان برای حاج قاسمِ مان 

بخوان دوباره آن جمله ای که روزهاست وِرد حافظه ی جهان شده است .

فدای درد تو گردم بخوان بخاطر ما که صدای گرفته ات رساترین صدا برای ماست .

چقدر دلم می خواهد برای تو رهبرم، برای حاج قاسم و همرزمانش و غیرت ایران قدرشناس غزلی ناب بسرایم ،
شاعرم، قافیه ها را خوب می شناسم، ولی انگشتر سلیمانی انگشت مالک اشتر زمان مدام قافیه ی شعرم را برهم می زند و راه استعاره هایم را گم می کند.

 برادر سپاهی ام !

هر لحظه با خودت مرور کن به دست قلم شده ی حاج قاسم سلیمانی هرگز دستم را از روی ماشه بر نخواهم داشت؛ چنان مرور کن تا ملکه ی ذهن جهان شود .
 
 دلاور برادرم ! 

در انتقام خون حاج قاسم به دنیا ثابت کن شناسنامه های سربازان آمریکایی و اربابانشان دروغی بیش نیست و هرگز تولدی در کار نبوده .

 دستت را از روی ماشه برندار 

 برادر سپاهی ام 
نفس های من و ایران 

به زمین نه ، به آسمان هم نه ، فقط می خواهم به آن کودکانی که در غم سرباز وطن، لباس رزم پوشیده اند و نام قاسم سلیمانی را بر سینه حک کرده اند و به آن همه اشک ریخته شده در فراق حاج قاسم و بیشتر به آن پدر سالخورده که در مقابل تلویزیون ۲۱ اینچ خود نشسته و  توانی ندارد و راه به جایی نمی تواند ببرد و در غم رفتن حاج قاسم همراه با تصاویر تلویزیون گریه می کند ؛ همان پدر سالخورده لرستانی را می گویم که تصویرش را در شب شهادت حاجی در فضای مجازی بارگذاری کردم و نوشتم گریه ات بی تاب ترم می کند؛ قول بدهی تا انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را نگیری نه یک لحظه چشم از اردوگاه دشمن برداری و نه یک آن دستت از روی ماشه برداشته شود .


مریم نظری
مدیرمسئول هفته نامه چی دا (لرستان)

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: