پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۰۴۰
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
کامران :
هنوز مجلس شورای اسلامی اجازه نداده است که ما تحقیق و تفحص مان را انجام دهیم.


به گزارش گیتی آنلاین؛ حسن کامران نماینده اصفهان  امروز یکشنبه 22 دیماه 98 در نطق میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: من متاسفم هنوز مجلس شورای اسلامی نگذاشته که ما تحقیق و تفحص مان را انجام دهیم. مرکز پژوهش ها رفت مجلس بعدی کلی خرج کرد مجددا رها شد آخر این چه رابطه ای است؟ 

کامران مطرح کرد: هنوز این زمین که شما روی آن نشسته اید مال مسکن معلولین است . 14 میلیارد تومان بهزیستی بابت این مسکن از دوره پنجم که به این مجلس آمدیم، طلبکار است. می دانید حالا با این تورم بخواهید حساب کنید چند است؟ 

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تاکیدکرد: ما باید ابتدا از خودمان شروع کنیم. وقتی از خودمان شروع کردیم می توانیم حتما به نتیجه برسیم. 

سپس به اعضای کمیسیون تلفیق خطاب کرد: اما تلفیقی ها دولت همسان سازی کارگران را نیاورده، ما نشستیم با آقای سالاری در خانه کارگر جلسه گذاشتیم . گفت ردیف می آوریم اما نیاورد. جای پایی هم نگذاشته است. چرا ما نمی آئیم به این کارگرها راست بگوئیم؟

وی ادامه داد: چرا ما متناسب سازی بازنشسته های کشوری و لشکری را انجام نمی دهیم؟  

کامران پیشنهاد کرد: بیائید خارج از شمول کل دستگاه ها را قطع کنیم. ارز ماموریت ها را قطع کنیم. 

نماینده مردم اصفهان تاکیدکرد: این سران سه قوه برای همه این ها وقت بگذارید رزمنده معسر ما هنوز نه بیمه اش حل شده نه وامش حل شده ، چرا دولت با تبعیض همراهی کرد و نوشته است که لایحه خدمات کشوری را پس بدهید. 

کامران در پایان صحبتش گفت: آقای وزیر نیرو تو گفتی ردیف درست می کنم برای آب خوردن استان اصفهان. گفتی سد کوهرنگ را تمام می کنم. شما گفتی محور ما شورای آب است اما شورای هماهنگی را هم تعطیل کردی. شورای عالی آب را مگر نگفتی برگزارمی کنم؟ شما ساماندهی رودخانه را هم انجام ندادید که آب دزدی بربیافتد. ساماندهی شود تولید آب شود. چرا می گذارید که برداشت های غیرمجاز انجام شود؟ چرا خسارت حق آبه داران را نمی دهید؟

وی در ابتدای سخنانش از بنیاد شهید خواست که جانباختگان هواپیمای اوکراین را شهید اعلام کند. 

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: