پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۰۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
مدیرعامل مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) کرمانشاه
مدیرعامل مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره): چندین پروژه عمرانی و آموزشی در این بیمارستان امسال به بهره برداری رسیده است.
به گزارش گیتی آنلاین، دکترجواد امینی سامان گفت: پروژه ی آشپزخانه مرکز که ازفروردین ماه سالجاری آغاز شده بود علیرغم مشکلات مالی و همچنین پیش بینی نشدن تجهیزات مورد نیاز در قرارداد اولیه، به لطف خدا و با تلاش همکاران عزیز در ماه جاری اتمام و به بهره برداری رسید.

وی افزود: کلاس های آموزشی گوش ، حلق وبینی و بخش عفونی و همچنین نمازخانه ی مرکز از دیگر طرح هایی است که امسال در بیمارستان امام خمینی (ره) راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه اورژانس جدید بیمارستان با توجه به اهمیتی که دارد از طرح های در اولویت این مرکز است، گفت: با بررسی های به عمل آمده توسط مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه و معاونت درمان، درحال حاضر نقشه این طرح آماده شده و مورد تایید معاونت درمان قرارگرفته است و درصورت تایید دفترفنی ، به مرحله مناقصه می رسد.

 امینی سامان با اشاره به اینکه احداث خوابگاه جهت رزیدنتهای خانم نیز به مرحله تایید نقشه رسیده است و پس از تایید ، مناقصه ی آن برگزار خواهد شد، افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) تنها مرکز دولتی اعمال جراحی دربخش چشم و گوش ، حلق وبینی میباشد و از نظر  تعداد اعمال جراحی انجام شده در این بخش ها تفاوت خاصی وجود ندارد و حتی در بخش گوش ، حلق وبینی شاهد افزایش جراحی ها هستیم .

مدیرعامل مرکز آموزشی درمانی بیمارستان امام خمینی  (ره) کرمانشاه گفت:  به دلیل انتقال بخش سوختگی به بیمارستان امام رضا(ع) ، اعمال جراحی این بخش در این مرکز انجام نمیشود و این امر تاحدودی موجب کاهش آمار اعمال جراحی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) شده است . همچنین کاهش برخی اعمال جراحی عمومی به دلیل کنسل کردن این عملها توسط برخی از همکاران جراح که مسئولیت دارند میباشد.

خبرنگار: پوریا زارعی


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: