پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: ۶۳ پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه هزار و ۱۴۰میلیارد ریال طی ۹ ماه امسال در این استان صادر شده است.
گیتی آنلاین_ به نقل از ایرنا _ محمود رضا رحمتیان اظهار داشت: همچنین در این مدت در بخش صنعت سیستان و بلوچستان برای ۵۶۶ نفر شغل ایجاد شده است.

وی ادامه داد: پروانه بهره‌برداری مجوزیست که برای تمام فعالیت‌های واحدهای صنعتی صادر می‌شود و در صورتی قابلیت صدور دارد که در تمامی بخش‌ها اقدامات لازم برای راه‌اندازی کارها انجام شده باشد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان بیان کرد: همچنین طی ۹ ماه امسال ۴۷۱ جواز تاسیس صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۳ هزار میلیارد ریال صادر شده است.

وی ادامه داد: در مقایسه با سال قبل تعداد مجوزهای تاسیس صنعتی و معدنی به ترتیب از نظر تعداد ۲۱ درصد رشد، سرمایه گذاری ۱۹۰ درصد رشد و اشتغال ۱۵ درصد رشد داشته است.

رحمتیان افزود: بررسی آمار جوازهای تاسیس صنعتی صادره سیستان و بلوچستان در سال ۱۳۹۷ نشانگر این موضوع است که محصولات کانی غیر فلزی با دارا بودن سهم ۳۱.۵۶ درصد از نظر تعداد بیشترین سهم را از سایر گروه‌های صنعت به خود اختصاص داده است.

وی تصریح کرد: جواز تاسیس صنعتی یک موافقت اولیه‌ است و به اشخاص حقیقی یا حقوقی برای فعالیت و یا سرمایه‌گذاری در زمینه‌های خاصی داده می‌شود.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: