پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۱۱۷
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۷
توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران انجام می شود؛
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان آذربایجان غربی از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بدون سود و کارمزد برای اولین بار در شبکه بانکی توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد.

علیرضا پورحسین در مصاحبه با خبرنگار گیتی آنلاین(شعبه آذربایجان غربی) با اعلام مطلب فوق در ادامه افزود: این بانک به عنوان بزرگ ترین بانک قرض الحسنه کشور طی ۱۲ سال فعالیت با بهره مندی از ۵۵۰ شعبه آنلاین در کنار خانواده ها در راستای توانمندسازی، اشتغال و رفع نیازهای آحاد مردم بوده و توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی با بهره مندی از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته، سامانه دیجیتال اسناد، افتتاح حساب و تسهیلات آنلاین در راستای حذف کاغذ از دیگر اقدامات این بانک می باشد.

وی اعلام کرد: کسب عنوان سومین بانک برتر جهان اسلام در سال ۲۰۱۹ از سوی نشریه بنکر از دیگر افتخارات بانک قرض الحسنه مهر ایران می باشد.

پورحسین با تاکید بر اقدامات انجام شده بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی گفت: انعقاد تفاهم نامه های کشوری با کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان های بهزیستی و بنیاد برکت و .‌.. به منظور حمایت از اقشار نیازمند جامعه قدم های خوبی در قالب پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی برداشته شده است.

وی همچنین به تسهیلات جدید بانک قرض الحسنه مهر ایران، اشاره و تصریح کرد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بدون سود و کارمزد برای اولین بار در شبکه بانکی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بدون نوبت و رفع احتیاجات ضروری از دیگر اقدامات این بانک می باشد.

مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان آذربایجان غربی با اشاره به فعالیت ۲۴ شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان، خاطر نشان ساخت: متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به یکی از شعب این بانک در سراسر استان مراجعه کنند.

اخبار ارومیه / اخبار آذربایجان غربی

نویسنده:هادی علیزاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: