پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰
‍ حاج قاسم سعیدی :
حاج قاسم سعیدی ضمن تسلیت شهادت جانسوز حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش و محکوم نمودن ترور سپهبد افتخارآفرین اسلام در گفت و گوی اختصاصی با گیتی آنلاین بیان داشت : تقابل ایران و آمریکا تقابل دو کشور نیست بلکه تقابل دو جهان بینی متضاد است


قاسم سعیدی افزود: معمولا کشورهایی مقابل یکدیگر می ایستند که یا دارای مرز مشترک باشند و یا یکی از آنها منافع دیگری را غصب کرده باشد این در حالی است که ما نه مرز جغرافیایی مشترکی با آنها داریم و نه هرگز منافع آنها را تهدید کرده ایم البته ناگفته نماند که منافع آنها در چپاول منابع ما بوده است .

مدیر و موسس هوش طلایی به نکته قابل تاملی اشاره کرد: اینکه منافع آنها در چپاول منابع ما بوده یک خطای راهبردی است که از آغاز به علت ضعف و سستی دُول پادشاهی قاجاریه تا پهلوی این سوء تفاهم را در آنها بوجود آورده که می توانند به دیگر کشورها به عنوان یک گاو شیرده نگاه کنند تا جایی که توانستند قانون کاپیتولاسیون در مجلس کشوری چون ایران را به تصویب برسانند .

وی گفت : اتفاقات دهه اخیر با هدایت رهبران دینی و اندیشمندان اسلامی به آنها ثابت کرد که عده ای را می توان برای مدتی فریب داد ولی همگان را برای همیشه هرگز نمی توان فریفت .

حاج قاسم سعیدی با اشاره به سخن تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در مورد آمریکا خاطرنشان ساخت: به فرموده امام خمینی (ره) ، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند البته این جمله به صورت تلویحی اما و اگری دارد زیرا تا لحظه ای که خواص و عوام از وحدت کلمه برخوردار باشند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ، مادامی که هوشیار باشیم که فریب تفاسیر منافقانه آنها و دسیسه های مکارانه ِشان را نخوریم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .

وی اذعان داشت : در حوادث اخیر ضرورت دارد تا به بازنگری تاریخی در خصوص جایگاه و خاستگاه مردم ایران اسلامی با سابقه ای سیاسی ،فرهنگی چند هزار ساله در مقابل دولت تازه به دوران رسیده ی کشوری چند ملیتی بپردازیم .

این فعال سیاسی- فرهنگی تصریح کرد : ملت ایران دارای چند ویژگی بارز و نیکو هستند که آنها را از دیگر ملل جهان متمایز می کند ، ملت ایران براساس آموزه ها و تعالیم آسمانی حتی قبل از ورود به اسلام مردمی موحد و آزاده بوده اند که همیشه رو به تعالی داشته اند و در این راستا علم و تجربه را هرگز فدای وسیله سازی برای استثمار دیگران نکرده اند .


وی با بیان اینکه آمریکا بنیاد توسعه خود را بر بنیان تهدید دیگران گذاشته ، تاکید کرد: امروز به یُمن خون های پاک عزیزانی همچون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر مدافعان حرم و رزمندگان دفاع مقدس، مردم ما بیدارتر از همیشه فریادشان بر سر زورگویان جهان ، بلند است .

حاج قاسم سعیدی در پایان ضمن محکوم نمودن ترور کوردلانه حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش اظهار داشت : این بیداری تاریخی که با خون حاج قاسم ، جهانگیر می شود ما را به یاد سخن گوهر بار سیدالشهدای انقلاب شهید بهشتی سوق می دهد که فرمودند: بکشید ملت ما را ملت ما بیدارتر می شوند .


گفتنی است حاج قاسم سعیدی اعجوبه ای برخاسته از جنوب شهر خرم آباد است؛ نخبه ای دارای هوشی طلایی می باشد. هزاران عدد را ترتیب خوانی می کند ،هزاران اسامی را به ترتیب از چپ به راست و از راست به چپ می خواند .صدها عدد را یک ثانیه ای جمع می زند ؛ حاج قاسم سعیدی 
مدیر و موسس هوش طلایی است می توانید حافظه خود را تقویت کنید ، تصویر برداری ذهنی، سرعت عمل و تست زنی خود را بالا ببرید .

نه فقط تیزهوشان و نمونه دولتی ها و کنکوری ها بلکه بزرگسالان و کارمندان ادارات و ....
حاج قاسم هوش شما را طلایی می کند .


تهیه و تنظیم : مریم نظری

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: