پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۳۱۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۴
دوره آموزشی یک روزه کاشت گل محمدی در دهستان های هدف قرارگاه با حضور دکتر بغدادی استاد دانشگاه و مدرس جهاد کشاورزی استان قزوین در قرارگاه پیشرفت و آبادانی برگزار گردید.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، دوره آموزشی یک روزه کاشت گل محمدی در دهستان های هدف قرارگاه با حضور دکتر بغدادی استاد دانشگاه و مدرس جهاد کشاورزی استان قزوین در قرارگاه پیشرفت و آبادانی برگزار گردید.

مازیار سلخوری مدیر کارگروه اشتغال قرارگاه پیشرفت و آبادانی در خصوص برگزاری این دوره گفت:
رسته زراعت و باغبانی جزو رسته های اصلی ایجاد و توسعه اشتغال در روستاها می باشد.

هدف از برگزاری این دوره، آموزش روستاییان و کشت بیش از ۱۰ هکتار از زمین های بلااستفاده در روستاهای دهستان های زوارک الموت شرقی،دستجرد الموت غربی و چوقور طارم سفلی می باشد.

این دوره متشکل از ۲ بخش تئوری و بازدید از نمونه های موفق استان نیز با حضور ۳۰ نفر از اهالی روستاهای هدف قرارگاه برگزار گردید.

سلخوری در پایان افزود: قرارگاه پیشرفت و آبادانی در راستای ایجاد شبکه سازی و تشویق به کاشت گل محمدی در روستاهای هدف قرارگاه، جهت تحویل افراد آموزش دیده ، اقدام به خرید دسته جمعی نهال و نهاده های گیاهی با قیمت بسیار پایین نموده و همچنین در خصوص اتصال به بازار فروش، تسهیل گیری و اقدامات موثری انجام داده است.

نویسنده:عزه میرصادقی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: