پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
آگاهی از جدیدترین اخبار؛
بسیاری از مخاطبان خبر در ارومیه و آذربایجان غربی در جستجوی کانال هایی در تلگرام هستند که اخبار مربوط به مرکز استان و شهرستان های آذربایجان غربی را درج و اطلاع رسانی نماید.
با توجه به پیشرفت روز افزون فضای مجازی و استقبال هموطنان و شهروندان ایرانی از آن و گسترش نفوذ شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، کانال های بسیاری در سطح کشور و آذربایجان غربی فعالیت می نمایند.

آنچه که بعضی کانال های خاص تلگرامی را از سایرین مجزا می نماید، صراحت و صداقت در امر اطلاع رسانی است که متأسفانه بسیاری از کانال ها از این مهم غافل هستند.

یکی از کانال هایی که شفافیت، صراحت و صداقت را سر لوحه کار خود قرار داده و با گستره فعالیت در سرویس های مختلف خبری فعالیت می نماید، کانال صاباح نیوز است که علاوه بر ارتباط مستمر و آنلاین با مخاطب در جهت پیگیری سوژه های خبری، ارتباط مناسبی نیز با مسئولان داشته و به همین خاطر نقطه اتکای قابل اعتمادی به حساب می آید.

مدیران و دست اندرکاران این کانال جزو افراد با سابقه رسانه ای آذربایجان غربی هستند که سالیان سال مشغول فعالیت در انواع رسانه های مختلف از قبیل مطبوعات و روزنامه های سراسری و محلی، پایگاه ها و سایت های خبری محلی و سراسری و از زمان ظهور تلگرام نیز در کانال صاباح نیوز به انتشار اخبار و امر خطیر اطلاع رسانی پرداخته اند.

شهروندان محترم ارومیه ای و هموطنان ساکن آذربایجان غربی می توانند از طریق لینک https://t.me/sabah_news و یا آیدی @sabah_news با عضویت در کانال صاباح نیوز و همچنین مشاهده پایگاه خبری آدلین نیوز به نشانی http://adlinnews.ir از جدیدترین و مهمترین خبرهای ایران، آذربایجان غربی و ارومیه اطلاع پیدا کنند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: