پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۱۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
مشاور حقوقی کمیسیون فرهنگی:
طی مدت کوتاهی که مشغول به کار شدم به طور واضح اثری که نظارت حقوقی در تمامی کمیسیون ها می تواند داشته باشد، مشهود است.محمدرضا حسین پور مشاور حقوقی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و ناظر بر کمیسیون در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: من از طریق نخبگان جوان و به دستور مستقیم آقای دکتر لاریجانی برای امر مشاور حقوقی کمیسیون انتخاب شدم با این رویکرد که جوانان متخصص و جوان و نخبه وارد مجلس شوند.

وی افزود: یکی از جایگاه هایی که این جوانان می توانند در مجلس شورای اسلامی اثرگذار باشند و در روند قانونگذاری و در روند بررسی طرح ها و لوایح تاثیر بگذارند همین کمیسیون های مجلس شورای اسلامی هستند.

حسین پور گفت: بهترین وادی در کمیسیون ها بحث مشاوران و ناظران است که اخیرا بنده متوجه شدم قرار بر این شده است که یکی از مشاوران ، مشاور حقوقی باشد که با توجه به مرتبط بودن بحث های حقوقی و بحث های قانونگذاری با مجلس شورای اسلامی و بررسی طرح ها و لوایح در تمام زمینه ها این موضوع بسیار اهمیت دارد.

وی اذعان داشت: یکی از اولین ورودی ها به این عرصه بنده هستم که ورود پیدا کردم و در این سه ماه یا در این چند ماهی که مشغول به کار شدم این اثری که نظارت حقوقی در تمامی کمیسیون ها می تواند داشته باشد، مشهود است.

انشاءالله که این افراد بیشتر ورود پیدا کنند و نخبگان جوان حمایت شوند تا در آینده مجلسی متخصص و متعهد داشته باشیم.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: