پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۲۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
گیتی آنلاین - سرپرست بخشداری مرکزی کرج به اتفاق دهیار و رئیس شورای اسلامی روستای علی آبادگونه بازدیدی را از کتابخانه مستقر در روستای علی آبادگونه بعمل آوردند .


وی ، ضمن بررسی تعدادکتاب ها و وضعیت فضای فرهنگی کتابخانه روستا اظهار داشت : تبادل کتاب بین روستائیان در راستای ارتقاء سطح فرهنگی روستائیان و ترویج فرهنگ کتابخوانی می بایست از اهداف کتابخانه باشد و به تبع افزایش میزان مطالعه در بین اهالی ؛ علاقه مندی را در بین کودکان و نوجوانان در زمینه مطالعه و ترویج کتابخوانی افزایش داد .

جواد شاکر افزود : دهیاری در راستای خدمت رسانی به اهالی می تواند برنامه هایی از قبیل برگزاری نمایشگاه های مناسبتی ، جلسات کتابخوانی ، کلاس های آموزشی و هنری جهت افزایش خلاقیت در کودکان و نوجوانان را در سطح روستا اجرا نماید

این مقام مسئول به منظور رسیدگی به مشکلات اهالی روستای علی آبادگونه به صورت سرزده از این روستا بازدید نمودند .

سرپرست بخشداری مرکزی کرج در راستای بررسی مشکلات ایجاد شده توسط متصدیان دامداری های روستا و در پی نارضایتی اهالی از وجود فعالیت غیربهداشتی دامداری ها در روستا از محل استقرار دامداری های مورد اشاره بازدید و برنامه هایی در دستور کار قرار گرفت که با همکاری ادارات متولی ، برنامه ریزی لازم جهت رفع مشکل صورت گرفت .

سرپرست بخشداری مرکزی ضمن تشکیل جلسه با مدیر آبفار شهرستان کرج در محل بخشداری ، از ایشان بررسی موضوع لب شوری آب اهالی روستا و اتخاذ تدابیر لازم را در جهت برطرف نمودن رفع مشکل آب شرب مصرفی را خواستار شدند .

وی افزود : با توجه به پیگیری های بعمل آمده از ادارات متولی در جهت رفع مشکلات اهالی روستای علی آبادگونه ، با اتخاذ تدابیر لازم از سوی بخشداری و ادارات دامپزشکی و مرکز بهداشت غرب شهرستان و همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستای علی آبادگونه ؛ مسئله دامداریها بررسی و مرتفع گردید .

جواد شاکردر ادامه خاطرنشان شد : مسئله لب شوری آب شرب در دست بررسی بوده که در نهایت جهت هم افزایی و تصمیم نهایی جلسه ای در محل دهیاری با حضور متولیان امر تشکیل و تصمیمات واحدی اتخاذ و اداره آبفار شهرستان می بایست نسبت به احداث یک حلقه چاه آب در راستای برطرف شدن لب شوری آب اقدام نماید .

سرپرست بخشداری مرکزی خبر داد : تأمین اعتبار و بررسی های اولیه احداث چاه در این روستا انجام شده که در صورت اجرایی شدن این طرح توسط اداره آبفار شهرستان و با مشارکت دهیاری ، مشکلات اهالی و مسئله آب شرب در این روستا برطرف خواهد شد .

پیش از این در ابتدای سال جاری ، بخشداری مرکزی کرج با پیگیری های مستمر از ادارات دامپزشکی ، مرکز بهداشت غرب ، محیط زیست و جهادکشاورزی شهرستان کرج نسبت به رفع مشکلات ایجاد شده توسط متصدیان زنده فروشی در سطح روستای علی آبادگونه و حوزه شهری محمدشهر ؛ به هدایت 8 صنف زنده فروشی به خارج از روستا یا تعطیلی بعضی موارد اقدام نموده است .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: