پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۲۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
قزوین –گیتی آنلاین - مدیر کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: ۸۰۰ سفیر سلامت طی ۲ سال اخیر برای خدمت در مناطق روستایی و کم برخوردار استان آموزش دیده‌اند.

گیتی آنلاین _سعید رجبعلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: دوره‌های آموزشی برای تربیت سفیران سلامت در دهستان‌های هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان آغاز شده و در هر روستا چندین نفر به عنوان سفیر سلامت آموزش می‌بینند.

وی اضافه کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین، افراد واجد شرایط را در دهستان‌های محروم و کم برخوردار شناسایی کرده و بعد از آموزش از آنها به عنوان مربی استفاده می‌کند.

رجبعلی گفت: در این راستا اولین دوره آموزشی متمرکز سفیران سلامت در دهستان دستجرد الموت غربی با حضور ۲۰ نفر برگزار شد و تا پایان سال جاری نیز در دهستان‌های زوارک الموت شرقی و چوقور طارم سفلی برگزار خواهد شد.

رجبعلی افزود: آموزش‌ در این دوره‌ها طبق سند راهبری سبک زندگی ایرانی- اسلامی انجام می‌شود تا سفیران سلامت در روستاها مطابق با آن به احیای سبک زندگی اسلامی بپردازند.

قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین در پنج کارگروه تعلیم و تربیت، فرهنگی و اجتماعی و عمران و زیرساخت، اقتصاد و اشتغال و سلامت در دهستان‌های زوارک الموت شرقی با ۳۵ روستا، دستجرد الموت غربی و چوقور طارم سفلی هرکدام با ۱۸ روستا مشغول خدمت رسانی است.

منبع : ایرنا

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: