پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۲۶۸
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان سبزوار از تصادف زنجيره اي 22 دستگاه خودرو سبک و سنگین در محور سبزوار- نيشابور با 14 مصدوم خبر داد.
گیتی آنلاین_ سرهنگ" حسين بيات مختاري" گفت: صبح امروز در پي تماس با مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع تصادف زنجيزه اي در محور سبزوار– نيشابور، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادي به محل اعزام شدند.
وي افزود: با حضور ماموران انتظامی و ماموران گشت تصادفات شهرستان سبزوار در محل حادثه و در بررسي های اولیه مشخص شد 12 دستگاه خودرو سنگين و تعداد 10 دستگاه خودرو سواري با هم برخورد کرده اند.
سرهنگ بيات مختاري تصريح کرد: در اين حادثه 14 تن از سرنشينان این خودروها مصدوم كه با کمک نیروهای امدادی بلافاصله به مراکز درمانی منتقل و خودروهاي حادثه دیده پس از بررسي صحنه به محل ديگري منتقل و وضعيت عبور و مرور وسايط نقليه، به حالت عادي برگشت.
این مقام انتظامی بیان داشت: کارشناسان علت اصلي حادثه منجر به تصادف 22 دستگاه خودرو با يكديگر را لغزندگي جاده ناشي از بارش برف و نزولات آسماني در شب گذشته و مه غليظ  عنوان کردند.
فرمانده انتظامي شهرستان سبزوار با اشاره به این که تحقيقات در اين رابطه ادامه دارد، از رانندگان، خواست؛ با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و در همه حال توجه کامل به جلو و اطراف داشته باشید.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: