پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۲۷۰
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶
سردار رضایی گفت: با تلاش مرزداران در استان خراسان رضوی در سال جاری بیش از 3.5 تن مواد مخدر کشف شده که این کشفیات نسبت به سال گذشته بیش از 50 درصد افزایش داشته است.
گیتی آنلاین _به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی " در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در شهر مرزی تایباد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی، شعاعی از دین اسلام و عاشوراست و به برکت دین مبین اسلام،  ایران اسلامی در دل همه مردم مسلمان و مستضعفین نشسته است.
وی با اشاره شهادت سردار پر افتخار اسلام سپهبد"حاج قاسم سلیمانی"، افزود: شهید "سلیمانی"  بزرگ شده مکتب حضرت امام خمینی (ره) و تابع ولی امر مسلمین جهان بود و ایشان یکی از موثرترین افراد در نهادینه کردن  و انتشار نهضت انقلاب اسلامی در خارج از مرزهاست.
فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه ما در ایران اسلامی" سلیمانی ها"داریم و روحیه انقلابی این شهید عزیز استمرار دارد، مطرح کرد: روحیه دفاع مقدس و مقاومت در بین مرزبانان جاری و ساری است.
وی بیان کرد: استان خراسان رضوی با دو کشور افغانستان و ترکمنستان مرز مشترک دارد و اقدامات بسیار موثری در حوزه مرز افغانستان توسط مرزبانان استان صورت گرفته است که جای قدردانی دارد.   
سردار رضایی، فعالیت مرزبانان در سراسر مرزها را کاملا حرفه ای و با اشرافیت بالا در کنترل مرزها دانست و افزود: با تلاش مرزداران در استان خراسان رضوی در سال جاری بیش از 3.5 تن مواد مخدر کشف شده که این کشفیات نسبت به سال گذشته بیش از 50 درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر در شرق کشور توسط مرزبانان (معادل کشف 77 تن مواد مخدر) خاطرنشان کرد: مطالبه جدی بنده به عنوان فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی، این است ملت ها از دولت های خود و سازمان ملل، مبارزه با مواد مخدر را باید مطالبه کنند.
سردار رضایی با اشاره به بر شعار سال "رونق تولید"، افزود: در راستای تحقق شعار سال، مرزبانان با تلاش فراوان در مقابله با انواع قاچاق کالا، سوخت و ... کشفیات بسیار خوبی داشتند که این میزان نسبت به سال گذشته 2 و نیم برابر است.
وی تصریح کرد: ما در فرایند مبارزه با قاچاق به طور جد منافع ملی را  دنبال می کنیم و با تلاش فراوان به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک خواهیم کرد.
فرمانده مرزبانی ناجا با انتقاد از برخی اظهار نظرها در خصوص کولبران، اعلام کرد: وقتی فردی در نیمه شب در دره ها و ارتفاعات تردد غیرمجاز دارد و با مرزبانان درگیر شده و اقدام به تیراندازی می کند مسلما کولبر نیست اگرچه با کوله خود اجناس غیر مجاز، ضد فرهنگی، مشروبات الکلی، اسلحه  و مهمات را حمل می کند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: