پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
در سومین تجربه کارگردانی؛
نمایش "خطر عبور حیوانات وحشی" براساس اقتباسی از نمایشنامه "تماشاچی محکوم به اعدام" نوشته ماتئی ویسنی یک با ترجمه قطب الدین صادقی و با طراحی و به کارگردانی دانیال اربابی از 10 بهمن ماه 1398 تا 14 بهمن ماه 1398، ساعت 19 در تماشاخانه شانو به روی صحنه می رود.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، دانیال اربابی در سومین تجربه کارگردانی خودش، نمایش "خطر عبور حیوانات وحشی" را در تماشاخانه شانو به روی صحنه می برد.

دانیال اربابی که بیشتر به عنوان مدیر تولید و مدیر روابط عمومی پروژه های تئاتری شناخته شده است، در سال 1397، اولین تجربه کارگردانی را با "مردگان 1" در بازه زمانی مرداد ماه و شهریور ماه 1398 در تماشاخانه شانو پشت سر گذاشت سپس با "مردگان 2" فرصت حضور در بخش به علاوه فجر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را در بهمن ماه 1397 یافت.

نمایش "خطر عبور حیوانات وحشی" براساس اقتباسی از نمایشنامه "تماشاچی محکوم به اعدام" ماتئی ویسنی یک با ترجمه قطب الدین صادقی و با دراماتورژی مرضیه گل محمدی و با طراحی و به کارگردانی دانیال اربابی از 10 بهمن ماه 1398 تا 14 بهمن ماه 1398، ساعت 19 در تماشاخانه شانو به تهیه کنندگی حامد فیروزی به روی صحنه می رود.

بازیگران و دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:

بازیگران: مهدی مــــــــــــــــــلـک، حسین مهدوی سلیمی، محمدعبدالهی، سعید اولیائی، مرضیه گل محمدی، نیلوفر حاجی زاده، مریم کریمی، پردیس شاهواری، امیر ملکی، فرزانه بهنیا، یاسمن حسینی، کیارا کیاشمشکی و کسری هدایت نیا، آهنگساز: حامد فیروزی، مجری طرح: فرشید حیدری، مدیر اجرا: پوریا جعفرپور، دستیاران کارگردان: امیر ملکی و نیلوفر حاجی‌زاده، مدیر صحنه: سعید بیرامزاده، عکاس و تصویربردار: زهره ضیائی، طراح چهره پردازی: پانیذ مفیدی و طراح گرافیک: متین خیبلی.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: