پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۳۲۰
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۴
پیروز عزیزی گنجی :
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهر تهران بیان داشت : باید به جوانان بویژه جوانان انقلابی برای مدیریت در سطح کلان میدان داد زیرا جوانان جهانی فکر می کنند و منطقه ای عمل می کنند .
پیروز عزیزی گنجی در گفت و گوی ویژه با گیتی آنلاین ، ضمن تسلیت شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت : حاج قاسم مصداق عملی یک شخصیت انقلابی بود ، شخصیتی که همطراز جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی است .

وی افزود: در تبعیت و پیروی از مقام معظم رهبری و با توجه به گفتمان گام دوم انقلاب اسلامی وارد عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی شدم و معتقدم که باید جوانی بود با تفکر انقلابی تا بتوان منویات مقام معظم رهبری را به منصه ظهور رساند .

 مرد کارزار انتخابات و سیاست ، اعتقاد خود را اینگونه بیان کرد: معتقدم با توجه به شرایط نابسامان سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی جامعه و در این هزاره سوم، جوانان می‌توانند با مدیریتی نوین، تفکری سیستماتیک و استراتژیک و یک استراتژی اثربخش همچنان که امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب به عنوان یک شخصیت کاریزماتیک در جهان اسلام در زمان جنگ تحمیلی به جوانان میدان داد و عرصه را باز کرد تا جوانان بتوانند در میدان مدیریتی جنگ و حتی در عرصه سازندگی نقش آفرینی کنند، می توان امروز هم با اعتماد به جوانان شاهد نقش آفرینی در خور و شایسته آنها در تمامی عرصه ها باشیم . 

 پیروز عزیزی گنجی گفت : با توجه به مشکلات معیشتی مردم، افزایش جرم و بِزه و نابسامانی اقتصادی، نه به عنوان اصولگرا و نه یک اصلاح‌طلب بلکه تنها به عنوان جوان انقلابی وارد رقابت های نفس گیر در سطح مدیریت کلان کشور شده ام و امیدوارم به موفقیت دست یابم و نقش خود را به خوبی ایفاء کنم.

 وی با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب برای جوان انقلابی است نه کسانی که ۴۰ سال از مدیریت آنها می گذرد، تصریح نمود: آنها نتوانستند در هیچ گروه، طیف و جناحی گفتمان امام خمینی (ره ) و رهبری را پیاده کنند، لذا به عنوان یک جوان معتقدم میدان را باید طبق فرموده مقام معظم رهبری به جوانان سپرد و در عرصه مدیریت با رویکرد نخبگان فکری در کنار نخبگان ابزاری، میدان را  به جوانان واگذار کرد  .

در نگاه پیروز عزیزی گنجی، نخبه ابزاری کسی است که مقام، مسئولیت و موقعیت اجتماعی دارد و می‌تواند به نخبه جوانی که ایده ،خلاقیت ، نوآوری و ابتکار عمل دارد کمک نماید.

 قاری برجسته و خوش آتیه، به اتفاقات صدر اسلام گریزی زد و گفت: سلمان فارسی که از همین سرزمین ما ایرانیان بود به جایی رسید که رسول اکرم (ص) در  وصفش فرمود : (سلمان منّا اهل البیت) "سلمان، از ما اهل بیت است "؛ زیرا سلمان عبد صالح بود ، یک بنده ی خاص و ویژه ، یک انسان سیاستمدار، کاردان، توانمند که با کار ویژه‌ های خاص خود و با خلاقیت، نوآوری و ابتکار عملی که داشت حفر خندق توسط سلمان فارسی صورت گرفت پس امروز نیز باید به جوانانی که همانند سلمان فارسی عمل می کنند با توجه به گفتمان گام دوم انقلاب، میدان مدیریت داد .

پیروز عزیزی گنجی خاطرنشان ساخت: لحظه به لحظه زندگی و موفقیت هایم را مرهون تلاش های پدر و مادرم می دانم و در همینجا از زحماتی که برایم کشیده اند با تمام وجودم قدردانی و سپاسگزاری می کنم .

شایان ذکر است حاج پیروز عزیزی گنجی در دور دهم نیز کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرم آباد و چگنی بوده است .

تهیه و تنظیم : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: