پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۱۳۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران عنوان کرد:
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: هدف سازمان برقراری ارتباط میان شهروندان و فعالیت های هنری است که در سطح شهر انجام می شود تا هنرمندان با استفاده از ابزار هنر ، مسائل و مشکلات شهر را تبیین کنند و بر این دست مسائل به صورت ویژه و خاص بپردازند .
به گزارش روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دکتر برزین ضرغامی‌ در مراسم افتتاحیه پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری، با بیان این مطلب افزود: نمایشگاه پنجمین دوسالانه دیوارنگاری به همت هنرمندان آماده شده و به نظرم این اتفاق برای شهر ضروری است. رویکردی هم که در این دوره دنبال شده ، پیاده‌سازی دیوارنگاری‌ها در سطح شهر با توجه به بحث انسان محوری در شهر است. 

وی ادامه داد: هدف سازمان کم کردن فاصله‌ بین هنرمندان و مردم است تا هنرمندان بتوانند به مسائل و مشکلات مردم بپردازند. 

ضرغامی‌ تصریح کرد: از طرف دیگر خود این دوسالانه فرصت خوبی است که تا به آنچه در این سال‌ها اتفاق افتاده برگردیم. در این سال‌ها به خاطر کارهایی که هم شهرداری و هم سایر سازمان‌ها انجام داده اند توقع و ذائقه شهروندان ارتقاء یافته است و انتظار است کارهای جدید از نظر کیفیت متفاوت تر از گذشته باشند . 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: باید بگوییم در این دوسالانه چه کارهای دیگری می‌توان انجام داد، قاعدتاً یکی از ماموریت‌های امروز ساماندهی یا به روز کردن و حتی حذف کارهایی است که در سنوات گذشته بر حسب  نیاز آن زمان انجام شده و نیاز این است که با زبان امروز به آنها بپردازیم یا آنها را امروزی‌تر کنیم.

وی تصریح کرد: بخشی از کارهایی که در این نمایشگاه به نمایش درآمده کارهای پیشکسوتان است که در گذشته در شهر انجام شده ضرورت دارد تا مجدداً مرمت یا در جاهایی که مناسب است اجرا شوند و پیوند بین حال و گذشته را برقرار سازند.

ضرغامی ‌اضافه کرد: امیدوارم در نشست‌هایی که برگزار می‌کنیم ضمن انجام کارهای عملی و کارگاهی بتوانیم نظریه پردازی و تولید ادبیات بیشتری کنیم البته نه ادبیاتی که در محافل دانشگاهی تولید می شود که بیشتر جنبه تئوریک دارد ، بلکه ادبیاتی که تقویت کننده کارهای عملی و کارگاهی ما هستند . 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: یکی دیگر از ویژگی‌های این نمایشگاه حضور نسل‌های مختلفی است که در حوزه نقاشی کار کرده‌اند و همین رقابت استاد و شاگردی و نگاهی که بعضاً نگاه تجربه آموزی و کارگاهی است می‌تواند برای ارتقاء سطح دانش بویژه دانش گروه‌های هنرمند جوان مفید فایده باشد. امیدواریم این نمایشگاه بخشی از نیاز شهر و تقاضای شهروندان را حل و فصل کند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: