پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۳۶۲
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
مجلس با پیشنهاد حاجی بابایی موافقت کرد؛
حمیدرضا حاجی بابایی در صحن علنی امروز یک شنبه ششم بهمن 1398 طرح اعمال سوابق تحصیلی کارکنان دولت را پیشنهادکرد و این پیشنهاد با اکثریت آراء رأی آورد.

به گزارش گیتی آنلاین حمیدرضا حاجی بابایی نماینده همدان و فامنین در صحن علنی امروز پیشنهاد داد؛ کارکنان دولت بتوانند مدارک تحصیلی ای که پس از استخدام و در دوره تصدی شغلی به دست آورده اند در پرونده استخدامی خود اعمال کنند و از مزایای آن بهره مند شوند. 
وی تاکیدکرد: تعداد کسانی که در حین اشتغال به کار به مدارج تحصیلی بالاتر رسیده اند زیاد نیست و این کار می تواند انجام شود. 
حاجی بابایی پیشنهاد کرد: برای آنکه این قانون که به تصویب می رسد هزینه سربار برای دولت نداشته باشد و با دلیل دیده نشدن در بودجه مانع اجرایی نداشته باشد کمیسیون تلفیق اعتباری را از حالا برای آن تعیین کند. 


نادر قاضی پور نماینده ارومیه به عنوان مخالف با این پیشنهاد مطرح کرد: هم اکنون در بین کارکنان مجلس شورای اسلامی و در بین نیروهای قوه قضائیه، همچنین بین نیروهای مسلح نیز کارکنان خدوم این نهادها و سازمان ها با این مشکل مواجهند که کسب مدارج تحصیلی شان در پرونده شغلی شان تاثیرگذار نیست. 
وی اضافه کرد: نباید برای کارکنان تبعیض قائل شد و در صورتی که این قانون برای همه قوا و همه کارکنان اعمال شود برای ما پذیرفته است.

 

عباسعلی پوربافرانی نماینده نائین ، خور و بیابانک نیز در مقام موافقت با این طرح گفت: این که کارکنان دولت در جهت ارتقاء تحصیلات خود اقدام کنند منجر به توسعه و پیشرفت در کشور می شود و باید این افراد از مزایای تلاش های خود بهره مند شوند و اینکه به تکمیل تحصیلات خود تشویق شوند.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: