پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۳۶۵
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
جمالی نوبندگانی:
قراردادن طب سنتی و طب مدرن در کنار هم پیشرفت است. / ما تا حالا بین علمای بزرگمان کسی را نداشتیم که کتابی را آتش زده باشند.


محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده فسا در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: طب سنتی و طب مدرن مکمل هم هستند و می توانند در کنار هم به مردم خدمت کنند. وی پرسید: کجای طب سنتی می تواند اعمال جراحی که الان می تواند صورت می گیرد را می توانسته انجام دهد؟ چه اشکالی دارد که ما این ها را در کنار هم بگذاریم؟ 

جمالی نوبندگانی ادامه داد: مگر می شود ما بگوییم در صدر اسلام اینگونه خانه می ساختند؟ خب الان علم مهندسی معماری  و مهندسی عمران آمده و خانه های الان را به نحو دیگری می سازند. 


وی تاکیدکرد: اسلام طرفدار علم است. طرفدار علم نافع است. 

نوبندگانی سوزاندن کتاب طب داخلی هاریسون را یک توطئه دانست و گفت: همه باید یک صدا با این موضوع برخورد کنند. این توطئه ضد اسلام است.

این نماینده مجلس گفت: مدعی العموم قدرت دارد تا با این رفتار برخورد کند. 

وی تاکیدکرد: کسی که لباس تبلیغ دین اسلام را برتن کرده، باید توجه داشته باشیم که پیامبر دین اسلام ، پیامبری بود که با کلمه «اقراء» به پیامبری رسید. پیامبر اسلام همیشه طرفدار علم نافع بوده است چه از طرف مسلمان باشد و چه از طرف غیرمسلمان.  

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: ما تا به حال بین بزرگانی مثل شهید مظلوم دکتر بهشتی، مطهری، مفتح ، مقام معظم رهبری یا امام خمینی کسی را داشته ایم که کتابی را آتش زده باشند؟ هیچ مرجع تقلیدی تا به حال این کار را کرده است؟

خوشبختانه حوزه علمیه قم این عمل را (آتش زدن کتاب طب داخلی هاریسون) محکوم کردند. شخص آیت الله اعرافی از فقهای شورای نگهبان این عملکرد را محکوم کردند.

محمدجواد جمالی نوبندگانی در نهایت این عمل را توطئه ای دانست که می خواهند به این وسیله جوانان ما را از دین بری کنند و عین داعشی ها که آدم می سوزانند ایشان کتاب سوزاند. 

نماینده مردم فسا گفت: این موضوع کوچکی نیست. فقط یک کتاب آتش زدن نیست. به نظر من خیلی حرف ها و خیلی تبلیغات سوء پشت این قضیه است. 

وی در پایان اشاره کرد: وقتی فردی گفت واکسن فلج اطفال را نزنید و با او هیچ برخوردی نشد حالا فرد دیگری هم به این شکل می آید. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: