پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۳۶۶
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
دفتر مطبوعاتی شورای دولتی چین روز یک شنبه 6 بهمن/ 26 ژانویه یک نشست مطبوعاتی برگزار و در آن تاکید کرد، تحت هدایت گروه رهبری کمیته مرکزی حزب کمونیست چین در مقابله با کروناویروس، جلوگیری و کنترل این ویروس در اولویت قرار گرفته و تمام تلاش ها برای کارهای جلوگیری و کنترل انجام می شود.

روز شنبه 5 بهمن، کمیته دایمی دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کمونیست چین با برگزاری نشست، تصمیم گرفت که گروه رهبری در پیشگیری و کنترل شیوع کروناویروس را تشکیل داده و گروه‌های هدایت را به مناطق با ابتلای بیشتر مانند استان هوبی اعزام کند. این اقدام نشان می دهد که پیشگیری و کنترل شیوع کروناویروس به بالاترین حد رسیده است، همچنین، نشان دهنده عزم قاطع و جدی چین در حفاظت از امنیت و سلامت مردم و مسوولیت شناسی بالا برای حفظ امنیت بهداشت جهانی است و بار دیگر برتری نظام چین را نشان می دهد.

اقدامات چین در پیشگیری و کنترل شیوع کروناویروس، سریع، کارآمد، باز و شفاف بوده و مورد تایید عمومی جامعه بین‌المللی قرار گرفته است. در روزهای اخیر رسانه‌ها در سراسر جهان بر خبر اتمام بیمارستان موقت در ووهان طی 6 روز تمرکز کرده اند. بی بی سی با انتشار مقاله‌ای تحت عنوان"چرا چین می‌تواند ظرف 6 روز یک بیمارستان تاسیس کند" عنوان کرد، به این دلیل که دولت چین می‌تواند بر همه محدودیت‌های بوروکراتیک غلبه کند و بر بسیج همه منابع اجتماعی متمرکز شود.

در حال حاضر یک میلیارد و 400 میلیون جمعیت چین با تمام نیرو با کروناویروس مبارزه می‌کند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: