پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۳۱۳۹۶
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۳
ناگفته های محمدرضا جمشید نژاد بازیگر فیلم سینمایی ستاره های درخشان

بازیگر فیلم سینمایی ستاره های درخشان ناگفته های خود را در گفت و گوی اختصاصی با گیتی آنلاین، اینگونه آغاز کرد : محمدرضا جمشیدنژاد هستم، ۲۰ سال سن دارم و متولد خرم آباد مرکز استان لرستان می باشم .

این بازیگر جوان خوش صدا و سیما گریزی به اوایل کار هنری خود زد و گفت : در ابتدا که حس کردم به بازیگری علاقه دارم برای خودم سناریو می‌نوشتم ، فیلم نامه تهیه و بازی می کردم و با دوربین گوشی از خودم فیلم می گرفتم و مورد نقد و بررسی قرار می دادم .

وی بیان داشت: چند سال گذشت با توجه به علاقه شدید به این حرفه ، کلاس های بازیگری را گذراندم و در لرستان خیلی پیگیر شدم؛ به مکان های هنری بسیاری مراجعه کردم تا شاید بتوانم بصورت حرفه ای وارد این هنر مورد علاقه ام شوم ولی متاسفانه در استان خودم کسی به من توجه نکرد.

 محمدرضا جمشیدنژاد ضمن ابراز گلایه و انتقادات فراوان از نحوه برخورد مسئولین و سردمداران هنر در استان لرستان با جوانان نخبه و مستعد، افزود :وقتی در استان خودم کسی به من توجهی نکرد تصمیم گرفتم به تهران یا کلانشهرهای دیگری که در آنجا هنر بازیگری معنا دارد بروم .

 وی ادامه داد: به تهران رفتم و خوشبختانه با آقای فرهاد پاک نیا آشنا شدم؛ این بزرگمرد در فیلم ستاره های درخشان یک نقش کناری در حد سوم و چهارم به من داد ، با ایشان باز صحبت کردم و گفتم به من اعتماد کن ولی آقای پاک نیا معتقد بود که من آموزش بازیگری حرفه‌ای ندیده ام و نمی توانم جلوی دوربین بروم .

محمدرضا جمشیدنژاد چه زیبا سرگذشت هنری خود را بیان کرد : بالاخره با اصرار پذیرفتند و برای اولین بار جلوی دوربین سینما قرار گرفتم که آقای فرهاد پاک نیا و جناب محمود مقامی و دیگر دوستان باورشان نمی شد و همگی با اعتقاد گفتند که زمینه اش را دارم و می‌توانم بازیگر خوبی شوم .

 این هنرمند خوش آتیه اهل خرم آباد لرستان تصریح نمود : اولین بازی ام را در فیلمی ۴ دقیقه ای بنام نردبان کوتاه که نویسندگی و تهیه کنندگی آن را بر عهده داشتم آغاز کردم که در خصوص مشکلات جوانان تحصیل کرده بیکار بود .

محمدرضا جمشیدنژاد کار بلند و مهم اش را بازی در فیلم سینمایی ستاره های درخشان عنوان کرد: نقش یک جوان بنام خسرو  از خانواده ای مرفه را دارم که به دلیل اختلافات با پدر ، به همراه خانواده زندگی نمی‌کند؛ پدرش بسیار پولدار است و  از خسرو می‌خواهد با دختر شریک اش ازدواج کند ولی خسرو به دختر دیگه ای علاقه مند است که  این دختر دچار یک بیماری شده و خسرو از پدرش می خواهد به دختری که دوستش دارد کمک کند؛ پدر این پول را می‌پردازد ولی به شرطی که من یعنی خسرو با دختر شریک اش ازدواج کنم و این داستان ادامه دارد.

 وی اذعان داشت : علاوه بر فیلم ۴ دقیقه ای نردبان کوتاه در فیلم های سینمایی ستاره های درخشان ، چشم دل و سه ستاره بازی کرده ام .

 محمدرضا جمشیدنژاد یادآور شد : در اولین فیلمی که بازی کردم افتخار همکاری با اساتید و پیشکسوتان سینما همچون :محمود مقامی، بهزاد رحیم خانی، سیروس کهوری نژاد، آتش تقی پور و محسن افشار را داشتم.

شایان ذکر است گفت و گو با بازیگر فیلم سینمایی ستاره های درخشان در رستوران ماهی کباب بلوط در خرم آباد به مدیریت حامد پاک نیا برادر فرهاد پاک نیا تهیه کننده فیلم سینمایی  ستاره های درخشان ضبط و ثبت گردید . 

 محمدرضا جمشیدنژاد اکنون در دانشگاه هنری زیر نظر اساتید مجرب، در رشته بازیگری تحصیل می کند و دلش می خواهد برند شود هر چند دیگران با ایمان و اعتقاد به او می گویند که شبیه فلان بازیگر ایرانی و یا ترک هستی ولی محمدرضا جمشیدنژاد می خواهد شبیه هیچ کس نباشد بجز محمدرضا جمشیدنژاد .

تهیه و تنظیم : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: