پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۴۳۳
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد نشاط و تغییر فضای به وجود آمده با هدف برگشتن زندگی مردم به شرایط عادی بسیار مهم و ضروری می باشد .
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی_ هدف ایجاد نشاط و شادمانی در بین دانش آموزان مناطق سیل زده نشست هم اندیشی مدیر کل آموزش و پرورش و مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد

رخشانی در این دیدار شرایط سخت مردم و دانش آموزان را در جریان سیل اخیر جنوب استان رنج‌آور عنوان کرد و اظهار داشت: ایجاد نشاط و شادمانی و تغییر فضای به وجود آمده با هدف برگشتن زندگی مردم به شرایط عادی بسیار مهم و ضروری می باشد .

وی از ارسال تجهیزات و کانکس مورد نیاز و توزیع  این اقلام به منظور رفع نیازهای اولیه مدارس این مناطق خبر داد و افزود: خوشبختانه با همدلی و همراهی مسئولین و آحاد مردم از سراسر کشور،پویش های  سیل مهربانی توانست سیل آبی را کمرنگ و مشکلات ناشی از آن را کاهش دهد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان مردم این سامان را مردمانی صبور، مهربان و با سعه صدر توصیف کرد  و بیان کرد:هرگاه مشکلات و سختی های ناشی از حوادث طبیعی بر مردم چیره شود،حس نوع دوستی و همزیستی به کمک هم آمده  تا رنج و مشقت و آلام مردمان ایران اسلامی نتواند مجالی برای عرض اندام پیدا کند.


 رخشانی با اظهار خرسندی از نگاه ویژه و دلسوزانه طلاب جهادگر که در عرصه های مختلف و برهه های گوناگون حضور موثر و پایدار داشته اند، ادامه داد: خوشبختانه فعالیت‌ها و برنامه‌های مشترک بین دو نهاد آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه مدارس و دانش‌آموزان نوید بخش تعامل و همفکری خوبی برای تغییر شرایط موجود در این مناطق خواهد بود .

در این دیدار حجت الاسلام بزمانی نیز از آمادگی سازمان تبلیغات اسلامی و طلاب نیک اندیش وخوش‌فکر جهادگر برای ورود به مدارس و گفتمان سازی در بین دانش آموزان با هدف ایجاد فضایی مملو از مهربانی و شادمانی و تغییر چهره مدارس و دانش آموزان خبر داد
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: