پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۴۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
کارگاه آموزشی مدیریت مصرف آب با هدف ترویج راهکارهای مصرف بهینه در بین دانش آموزان، با همکاری دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خوی و مدرسه بوتراب شهر ایواوغلی برگزار شد.

کارگاه آموزشی مدیریت مصرف آب با هدف ترویج راهکارهای مصرف بهینه در بین دانش آموزان، با همکاری دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خوی  و مدرسه بوتراب شهر ایواوغلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ، مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این کارگاه، آشنایی هر چه بیشتر دانش‌آموزان با روش های صرفه جویی در مصرف آب و نهادینه نمودن استفاده صحیح از آب در بین خانواده ها است.

مجید خلخالی افزود : آب مظهر زندگی است پس باید در حفظ ونگهداری از منابع آبی از تمام ظرفیت ها استفاده نمود و ازآنجاییکه کودکان ونوجوانان  نقش موثری  می توانند در فرهنگ بهینه آب در جامعه داشته باشند باید ترویج فرهنگ بهینه آب را از دانش آموزان شروع کرد.

 وی ادامه داد: دانش‌آموزان نخستین واژه‌ای را که یاد می گیرند واژه آب است بنابراین  تلاش برای یادگیری صرفه جویی در مصرف آب  در بین آنان ضروری است تا دانش‌آموزان پس از فراگیری دیگر افراد جامعه را به درست مصرف کردن آب رهنمود کنند.

خلخالی رسالت معلمان را در آموزش و نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب از همان کودکی بسیار مهم دانست و گفت: معلمان می‌توانند با آموزش و هشدارهای لازم در زمینه صرفه جویی در مصرف آب به گونه‌ای عمل کنند که دانش‌آموزان نقش همیاران آب در منازل و جامعه را داشته باشند.

لازم به توضیح است که در این کارگاه آموزشی 70 دانش آموز حضور داشتند و در پایان هدایایی به دانش آموزان اهدا شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: