پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۴۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
سيستان و بلوچستان- جانشین فرمانده انتظامي استان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان خاش و کشف یک تن و 986 کیلو انواع مواد افیونی خبر داد.
گیتی آنلاین_ سردار "احمد طاهری" در این خصوص  گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان خاش دست يافتند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان خاش پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ظهر روز گذشته اعضای این باند مسلحانه را که با 2 دستگاه وانت تویوتا در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور میرجاوه –خاش بودند را شناسایی  و به آنها دستور ایست دادند.

وی تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت سرسام آوری به سمت یکی از مسیرهای فرعی تغییر مسیر دادند که پس از طی مسافتی با تنگ شدن عرصه بر خود با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

 سردار طاهری بیان داشت: در این عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس ضمن دستگیری 2 قاچاقچی در پاک سازی منطقه درگیری و بازرسی خودروها یک تن و 986کیلو و 650گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و 357 کیلو و 158گرم تریاک، 412 کیلو و 642گرم حشیش، 135 کیلو و 750 گرم شیشه،79 کیلو و 400 گرم مرفین و یک کیلو و 700گرم سایر مواد مخدر کشف کردند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: