پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۴۷۲
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
اصفهان_ رئیس پلیس راهور استان از واژگون شدن یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولوو و فوت 9 نفر و مجروح شدن 13 فرد دیگر خبر داد.
گیتی آنلاین_ سرهنگ "محمدرضا محمدی" در این خصوص  اظهار داشت: ساعت 4 و 40 دقیقه بامداد امروز ماموران پلیس راهور شهر اصفهان مطلع شدند یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولوو در خروجی "سپاهان شهر" اصفهان واژگون شده که بلافاصله به همراه تیم های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این اتوبوس از تهران به مقصد شیراز در حرکت بوده که بعد از منطقه"صفه" اصفهان از خروجی "سپاهان شهر" خارج و به علت اختلاف سطح جاده واژگون می شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه تلخ رانندگی عدم توجه به جلو توسط راننده ، ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام شده است.

سرهنگ محمدی بیان داشت: متاسفانه در اثر این حادثه رانندگی 9 نفر از سرنشینان اتوبوس در دم فوت و 13 سرنشین دیگر نیز مجروح و برای اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان خاطر نشان کرد: این اتوبوس مسافربری دارای کمربندهای استاندارد بوده که متاسفانه تعدادی از مسافران کمربندها را نبسته بودند و از خودرو به بیرون پرتاب می شوند، علی رغم اینکه پلیس بارها اعلام کرده کمربند ایمنی حافظ جان راننده و مسافران می باشد متاسفانه هنوز عده ای هستند که به این موضوع مهم توجه نمی کنند و هر ساله شاهد وقوع حوادث جبران ناپذیر رانندگی به علت عدم رعایت قوانین و مقرارت و توصیه های پلیس می باشیم.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: