پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۳۱۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
گیتی آنلاین- لیست جریان سوم برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی منتشر شد که نام دکتر عطا بهرامی از مدیران و فعالان رسانه‌ای و فرهنگی دولت‌های نهم و دهم نیز در این لیست دیده می‌شود.

به گزارش وبسایت موسسه مطالعاتی-تحلیلی تحریریه، گمانه زنیهای محافل سیاسی مبنی بر ورود جریان سوم با محوریت مدیران دولت های نهم و دهم به انتخابات جدی شده و فهرست اولیه این جریان در رسانه های مردمی منتشر شده است.

فهرست منتشر شده این جریان نو به شرح زیر است:

دکتر بهرامی در انتخابات مجلس دهم در لیست «صدای رویش های انقلاب» و لیست «جبهه حامیان انقلاب اسلامی» قرار داشت.

وی که از خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی است، سابقه سال‌ها فعالیت در رسانه‌ها، پژوهشکده‌ها و تشکل‌های سیاسی از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، موسسه مطالعاتی تحریریه، موسسه پژوهشی متن و سازمان اقتصادی کوثر را در کارنامه خود دارد و از بطن قشر متوسط مردم برخاسته و درد آنها را به خوبی می فهمد.

دکتر بهرامی، کاهش فاصله طبقاتی، دسترسی مردم به وام های ارزان بانکی، کاهش مالیات اصناف و افزایش مالیات بر تجارت غیرمولد، کاهش قیمت خودروهای ارزان وارداتی تا نصف با حذف تعرفه واردات خودرو، اجرای کامل هدفمندی، افزایش یارانه نقدی و پرداخت 10 درصدی یارانه تولید، آموزش رایگان تا دانشگاه و حذف مدارس غیرانتفاعی را از جمله برنامه های خود بعد از حضور در مجلس شورای اسلامی اعلام کرده است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره ای دوره پنجم مجلس خبرگان دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: