پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳
عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد در گفت و گوی اختصاصی با گیتی آنلاین از آغاز عملیات اجرایی پارک کوهستانی پردیس پاگر خبر داد .

سجاد بابایی گفت : عملیات اجرایی پارک کوهستانی پاگر شروع شده و اکنون در فاز اول و در مرحله ی راه شکافی آن قرار داریم .  

وی افزود: پارک کوهستانی پاگر یکی از بزرگترین پارک های سنگی منطقه محسوب می شود و جغرافیای مناسب و مطلوبی دارد زیرا در میان دو بزرگراه بلوار شهید قاسم سلیمانی (بهارستان سابق) و بلوار کریم خان زند قرار گرفته و در فاصله کمتر از ۳۰۰ متر بوسیله یک خیابان ۲۴ متری این دو بزرگراه بهم وصل می شوند و از نظر وسعت هکتاری یک ظرفیت بزرگ نیز می باشد .

سجاد بابایی با اشاره به اینکه پارک کوهستانی پاگر می تواند تبدیل به جاذبه تفریحی - گردشگری برای جذب توریست شود، خاطرنشان ساخت: بعد از راه شکافی نیاز است پیمانکار طرف قرارداد یک جاده سرویس احداث کند و علاوه بر جاده سرویس، در نظر داریم جاده ای پیرامون تپه پاگر ایجاد شود جهت جلوگیری از پیشروی بی رویه و بدون ضابطه قبرستان فاطمیه و هم این جاده به عنوان یک مسیر پیاده محور جهت رفاه حال شهروندان مورد بهره برداری قرار گیرد .

این مهندس جوان عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد در پایان، اظهار داشت : امیدواریم بتوانیم در این کار موفق شویم و گامی اساسی جهت رفع مشکلات و زیرساخت های شهری بویژه حل زیرساخت های نامطلوب مناطق کم برخوردار جنوب شهر خرم آباد برداریم .


تهیه و تنظیم : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: