پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۱۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
وزارت دفاع با بسیج همه امکانات در حوزه های جغرافیائی، راه سازی، و ارائه کمک های معیشتی و درمانی در مناطق سیل زده حضور داشت.

گیتی آنلاین_ به نقل از خبرگزاری صداوسیما، وزیر دفاع در بازدید از مناطق سیل زده با بیان این مطلب گفت: نیروهایی مسلح همیشه در کنار مردم ایران اسلامی هستند و مشقت مردم را، مشکلات خود می دانند. 

سرتیپ حاتمی افزود: در حوزه مهندسی، وزارت دفاع اقداماتی شامل تعمیر خط لوله اصلی آب چندین روستا، احداث راه های انحرافی در کل محور، وخاکریزی بیش از 15 هزار متر مکعب را انجام داد.
وی به خدمات درمانی و بیمه ای وزارت دفاع اشاره کرد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح تا کنون 14 میلیارد تومان هزینه درمانی به مراکز درمانی برای سیل زدگان پرداخت کرده است.
وزیردفاع گفت: سازمان اتکا هم تاکنون با ارسال 6هزار بسته غذایی و 23 هزار اقلام گرمایشی و ضروری به سیل زدگان کمک کرده است.
سرتیپ حاتمی همچنین به تلف شدن دام در مناطق سیل زده اشاره کرد و گقت: مسئولان سازمان اتکا در پی برنامه ریزی برای تهیه دام زنده برای جبران بخشی از دام های تلف شده مردم هستند.
وی در پایان از حضور تمام دستگاهها، رسانه و مردم در یاری رساندن به سیل زدگان جنوب سیستان و بلوچستان قدردانی کرد

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: