پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۵۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
بصیری:
رییس سازمان بسیج رسانه بر نقش بانوان جامعه در اعتلای فرهنگ خودباوری و پرهیز از توجه به سیاه‌نمایی غرب تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، مسعود بصیری در جلسه بسیج خواهران رسانه و هنرمند به مناسبت یوم الله دهه فجر، پیروزی شیعه را امری مبارک دانست و افزود: مقام معظم رهبری به ایام نگاه ویژه داشتند.
وی پیرامون دریافت ایده از اهالی خانواده هنر و رسانه، بیان کرد: در حوزه آموزش که موجب اعتلای خانواده‌ها شود خواهران می‌توانند کمک قابل توجهی داشته باشند و راه و روش‌های جدیدی برای اجرای بهبود فعالیت‌های اجتماعی و آموزشی موثر را پیشنهاد دهید.
رئیس سازمان بسیج رسانه که به رواج گفتمان ناامیدی از سوی رسانه‌های غربی مبتنی بر تکنیک‌های پیشرفته رسانه‌ای با بهره‌گیری از ابزارهای هنر، بیان کرد: رسانه‌های غربی مدام در تلاش برای ترویج گفتمان منفی و ناامیدی هستند و مشکلات داخل کشور را بزرگ‌نمایی و سیاه‌نمایی می‌کنند، امروز فاصله مطالبه‌گری و سیاه‌نمایی بسیار کم شده است.   
بصیری به سخن برنی‌سندرز برای کاهش وعده غذایی دانشجویان آمریکا اشاره کرد و افزود: آمریکا که هژمونی برتر تاریخ است و در اقتصاد و سیاست نقش تعیین‌کننده داشته، تصویری خوب از خود عرضه می‌کند و مشکلات داخلی آن منعکس نمی‌شود، در حالیکه می‌کوشند با تصاویری که به دنیا القاء می‌کنند ایران را ضعیف جلوه داده و اعتماد به خود را در جامعه ما کاهش دهند و ۱۱۰ میلیون پوند برای شبکه من‌وتو خرج می‌کنند و برای ارسال چند بسته دارو کار وسیع رسانه‌ای می‌کنند تا به جهان القاء کنند که ما با کمبود شدید دارو مواجهیم.
وی خاطرنشان کرد: تصویر جمهوری اسلامی در جهان با سیاه‌نمایی به مدد سینمای داخلی و رسانه‌های خارجی ارائه می‌شود در حالیکه فاصله طبقاتی جامعه ما بسیار کاهش داشته و ۷۰ درصد مردم جامعه امروز صاحب خانه هستند و در غرب تصویری غم‌انگیز از جمهوری اسلامی ارائه می‌شود.
انتهای پیام/
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: