پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
با نظارت مستقیم رئیس اتاق بازرگانی تهران انجام شد
کاروان کمک‌های اتاق بازرگانی تهران، تشکل‌ها، بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی بخش خصوصی ابتدای هفته جاری به مناطق آسیب‌دیده از سیل در استان سیستان و بلوچستان رسید و با نظارت رئیس اتاق تهران و همیاری اتاق زاهدان و معتمدین محلی توزیع شد.

 مرسوله‌های بخش خصوصی برای کمک به مردم آسیب‌دیده در مناطق سیل‌زده جنوب شرق کشور، با نظارت مستقیم نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان، تقسیم‌بندی و براساس نیازهای مناطق مختلف در شبکه توزیع تحت نظارت اتاق بازرگانی تهران قرار گرفت و هم‌اکنون در حال توزیع گسترده است.

بر این اساس مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران، خود نیز برای نظارت بیشتر بر توزیع کالاها و بازدید از مناطق سیل‌زده به این منطقه سفر کرده است. کمک‌رسانی به مردم روستاهای سیل‌زده، با همکاری مشترک اتاق بازرگانی تهران و اتاق بازرگانی سیستان و بلوچستان در حال انجام است.

اتاق بازرگانی تهران کمک نقدی یک میلیارد تومانی خود به مردم مناطق سیل‌زده را نیز در قالب خرید کالاهای مورد نیاز به اهالی این مناطق ارائه کرده است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران، در جریان فراخوان این اتاق برای کمک به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان، تشکل‌های اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران، انجمن کارخانجات ماکارونی استان تهران، جامعه مدیران و متخصصان صنعت کفش ایران، سندیکای صنایع کنسرو ایران و همچنین شرکت‌های سارک، ارتی، میچکا، روستاقهرود، رنگین نخ صبا، تریکو گلزار، طراح باف رایان، شرکت پاتریس، شرکت مانا، گروه صنعتی طلوع پیام ایرانیان، روژین تاک، همدانیان، سینگر، کارون دزدشت، شرکت دنیای شیمی، شرکت صابون‌سازی پیروز و شرکت صنایع آرد ورامین کمک‌های خود را به هموطنان آسیب‌دیده از سیل، از طریق اتاق بازرگانی تهران ارائه کردند.

پیش از این هم اتاق بازرگانی تهران در جریان سیل، استان گلستان کمک‌های خیرخواهانه خود را به این استان ارسال کرده بود.

پارلمان بخش خصوصی پایتخت با فعال‌سازی بخش مسئولیت‌های اجتماعی در تلاش است تا فعالیت‌های تشکل‌ها، بنگاه‌ها و فعالان بخش خصوصی در حوزه مسئولیت اجتماعی را ساماندهی و هدفمند سازد. به طوری که این کمک‌ها به صورت دقیق و موثر و در شبکه توزیع بومی قرار گیرد و به دست جامعه هدف برسد.

در همین زمینه لازم به یادآوری است که توزیع کمک‌های اتاق تهران به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان تا انتهای هفته جاری در میان تما‌می‌ روستاهای آسیب‌دیده انجام می‌شود و در صورت نیاز باز هم کاروان‌های کمک‌های اهدایی بخش خصوصی به این استان ارسال ‌می‌شود. هم‌چنین اقداماتی برای بهبود این شرایط در بلندمدت نیز در حال برنامه‌ریزی و تدوین است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: