پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
سخنگوی شورای نگهبان همراهی نیروهای مسلح از جمله ارتش پیش از انقلاب با مردم انقلابی را مهم برشمرد و گفت: کسی نمی‌تواند نقش ارتش را در جریان پیروزی انقلاب نادیده بگیرد.
به گزارش گیتی آنلاین، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با بیان اینکه انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است، گفت: همه اقشار مردم در گذشته و الان صاحب انقلاب هستند و در بین نهادها هم تفاوتی وجود ندارد؛ از نیروهای مسلح که خدوم بودند و در خط مقدم دفاع از حریم امنیت کشور بودند و عزیزان ما در نیروهای مسلح، ارتش، سپاه و نیروی انتظامی همواره با مردم همراهی داشتند.

وی که همراهی نیروهای مسلح از جمله ارتش پیش از انقلاب با مردم انقلابی را مهم برشمرد، ادامه داد: شخصاً همراهی ارتش با مردم را به خاطر دارم و پیوستن ارتش در آن مقطع شکل‌گیری انقلاب به مردم کمک زیادی کرد برای پیروزی انقلاب اسلامی، شهدای زیادی هم نیروهای ارتش تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: مقامات عالی‌رتبه نظامی در ارتش، خدمات بیشمار و مهمی را برای جامعه اسلامی ما داشتند و ما قدردان زحمات این قشر زحمت‌کش و خدوم و ایثارگر هستیم و مردم هم همینطور هستند و کسی نمی‌تواند نقش ارتش را -در جریان پیروزی انقلاب- نادیده بگیرد.

انتهای پیام/
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: