پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
به همت شرکت آب وفاضلاب خوی :
نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان به منظور ایجاد بستری فرهنگی و هنری برای جلب مشارکت مردم به ویژه کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور درحفظ واستفاده صحیح از آب ، به مدت یک هفته از۱۳ تا۲۰ بهمن ماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوی در حال برگزاری است.

مجید خلخالی مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب گفت نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان به منظور ایجاد بستری فرهنگی و هنری برای جلب مشارکت مردم به ویژه کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور درحفظ واستفاده صحیح از آب ،  به مدت یک هفته  از۱۳ تا۲۰ بهمن ماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوی در حال برگزار است.

خلخالی افزود این نمایشگاه آثار برتر از نقاشی هایی که کودکان و نوجوانان مدارس شهرهای خوی ، فیرورق و ایواوغلی  که به شرکت  آب و فاضلاب خوی ارسال نموده اند، به نمایش در آمده  و علاوه بر آن دارای بخش های جنبی مانند کارگاه نقاشی و کارگاه آموزشی مصرف بهینه آب است.

وی خاطر نشان کرد در این یک هفته علاوه بر نمایش نقاشی دانش آموزان مسابقات مختلفی برگزار و به برگزدیدگان جوایزی اهدا خواهد شد .

مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی گفت قرار گرفتن ایران در منطقه آب­ و هوایی خشک و نیمه خشک که متوسط بارندگی در آن حدود یک سوم متوسط جهانی است، ضرورت مدیریت مصرف آب و برنامه­ ریزی در جهت آن را واقعیتی اجتناب ناپذیر کرده است  وی ادامه داد در حال حاضر با کمبود جدی آب در سطح کشور مواجهیم و پیش­ بینی­ ها از ادامه روند خشکسالی در چند سال آینده حکایت دارد. به رغم این مسئله هنوز هم بخش زیادی از جامعه خطر کم آبی را چنان که باید درک نکرده و یا آگاهی لازم در خصوص نحوه مدیریت مصرف آب ندارد و آگاهی، اطلاع رسانی و تغییر شیوه الگوی مصرف در این خصوص امری ضروری است. تجربه نشان داده است که کودکان و نوجوانان بهترین گزینه برای آموزش­ های اصلاح الگوی مصرف و نهادینه کردن هنجارهای آن هستند که علاوه بر خود قابلیت تاثیرگذاری بالایی بر دیگران و بزرگسالان دارند.

خلخالی یاد آور شد آموزش کودکان و نوجوانان به دلیل اثرپذیری و اثر گذاری بالای کودکان در تغییر رفتار مصرف آب اهمیت دارد.نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: