پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۹۰ تن انواع موادمخدر از ابتدای امسال تا کنون توسط نیروی انتظامی،مرزبانی،اطلاعات و سپاه پاسدران در این استان کشف شده است.
گیتی آنلاین_به نقل از ایرنا، سردار قنبری در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: نیروی انتظامی به تنهایی از ابتدای امسال تا کنون در سیستان و بلوچستان۱۲۸ تن انواع موادمخدر مشف کرده است.

وی بیان کرد: ۷هزار و ۷۰۰ عملیات مبارزه با مواد مخدر در سیستان وبلوچستان از ابتدای امسال تا کنون در این استان انجام شده که ۱۴۳ مورد درگیری مسلحانه بوده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این مدت ۶۴ باند موادمخدر متلاشی شد و ۵ سرشبکه اصلی این باندها نیز دستگیر شده‌اند.

وی اظهار داشت: هفت نفر از سرشبکه‌های موادمخدر که اقدام به حمل هزاران تن مواد مخدر به استان‌های کشور کرده بودند در این مدت دستگیر شدند.

سردار قنبری با بیان اینکه ۷۰۰دستگاه خودرو و موتور سیکلت از قاچاقچیان موادمخدر توقیف شده است افزود: ۲۰هزار نفر در ربطه با جرائم موادمخدر در سیستان و بلوچستان از ابتدای امسال تا کنون دستگیر شدند که ۳۰۰ نفر از آن‌ها خرده فروش بودند.

وی با بیان اینکه ۴۰ باب منزل مسکونی که اقدام به خرده فروشی موادمخدر می‌کردند با دستور قضایی در این استان پلمب شدند، گفت: همچنین ۵۱ دکه در این رابطه در سیستان و بلوچستان جمع‌آوری شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ۲ هزار و ۴۶۴ مرحله طرح مقابله پنجگانه برای مبارزه با خرده‌فروشان موادمخدر و معتادان متجاهر در این استان انجام شده است.

وی بیان کرد: با وجود اینکه از ابتدای امسال سرقت‌های مسلحانه در سیستان و بلوچستان افزایش داشته با اقدامات قاطع نیروی انتظامی هم‌اینک این نوع از سرقت‌ها در این استان ۲ درصد کاهش یافته است.

سردار قنبری گفت: ۲۷ درصد در سرقت‌های مسلحانه، ۱۳ درصد در سرقت به عنف و در کل سرقت‌ها ۱۷ درصد کشفیات داشتیم.

وی تصریح کرد: ۳۷ درصد در بحث آدم ربایی در سیستان و بلوچستان نسبت مدت مشابه پارسال کاهش داشتیم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۸ هزار و ۸۵۹ نفر سارق از ابتدای امسال تا کنون در این استان دستگیر شدند.

وی بیان کرد: ۹۶ درصد پرونده‌های جعل و کلاهبرداری، سرقت به عنف ۸۵ درصد و ۷۹ درصد سرقت‌های مسلحانه در سیستان و بلوچستان کشف شده است.

سردار قنبری با اشاره به اینکه ۸۸درصد سرقت‌ها در سیستان و بلوچستان کشف شده است، ادامه داد: ۹۴درصد جرایم و سرقت‌های مسلحانه در بخش قتل نیز کشف شده است.

وی اظهار داشت: ۹۸درصد جرایم رایانه‌ای در سیستان و بلوچستان کشف شده و ۶۲۱پرونده در این زمینه تشکیل شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پلیس انتظامی این استان به ۹ باند سارقین به عنف،۹ باند جعل و کلاهبرداری و ۱۸ باند سارقین حرفهای خطرناک ضربه وارد کردند و اعضای این باند نیز دستگیر شدند.

کشف بیش‌از ۱۱ میلیون لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان 

وی بیان کرد: ۱۱ میلیون و ۸۷ هزار و ۷۱۶ لیتر سوخت قاچاق از ابتدای امسال تا کنون در سیستان و بلوچستان کشف شده است.

سردار قنبری ادامه داد: عمده کشفیات قاچاق سوخت در سیستان و بلوچستان از محل‌های دپو و کامیون‌ها بوده است.

وی بیان کرد: ۱۷ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در سیستان و بلوچستان بوده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: چهار هزار و ۹۰۸ پرونده در حوزه قاچاق در سیستان و بلوچستان در این مدت تشکیل شده است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: