پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
​با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان یادواره شهدا با عنوان لاله های روشن سالن همایش اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس برگزار شد
گیتی آنلاین_ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پروورش سیستان وبلوچستان ،رخشانی در این یادواره اظهار کرد ،آرامش، امنیت و آسایش امروز جامعه و افراد جامعه مدیون شهدا و اندیشه پاک آنان است و در همه اعصار و دوره ها مرهون خون این عزیزان بوده و هستیم .

وی عزت ،سربلندی و افتخار آفرینی امروز ایران اسلامی و جایگاه ارزشمند و ویژه آن را در جهان از برکت رشادت و مجاهدت شهدا و ایثارگران بیان کرد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد:  حفظ عزت و تحکیم جایگاه والای شهدا و خانواده‌های معزز آنان بر همه ما واجب و لازم است تا در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و تبیین آرمانها و اهداف آن از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی خاطرنشان کرد :  شهدا سرباز ولایت و نظام بوده و هستند و خالصانه و صادقانه جانبازی می کردند و آرزوی شهادت در لحظه لحظه عمر شریفشان موج میزد.

رخشانی تصریح کرد :  شهدا از دل مایه گذاشتند و انصافا در دل همه جای دارند و مردم ایران اسلامی هم وفادار به شهیدان هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود:  آینده ایران اسلامی، آینده ای روشن و پر از امید و افتخار خواهد بود چرا که وعده ی الهی بر همین استوار است  و هر قوم و ملتی که در مسیر حق و حقیقت گام بردارد،عزت و سربلندی او افزون خواهد شد.

رخشانی اظهار داشت : دانش آموزان امروز، آینده سازان ایران اسلامی هستند که با الگو پذیری از شهدا و تداوم راه آنان، با اراده هایی استوار و مستحکم در ساختن و آباد کردن ایران سرافراز، تلاش و همت خود را به کار خواهند بست.

وی گفت : 288مدرسه در استان و40هزار مدرسه در کشور امروز میزبان برنامه لاله های روشن هستند و یک صدا نام و یاد شهیدان را زنده نگه میدارند.

مدیرکل آموزش استان بیان کرد: 36 هزار دانش آموز شهید و چهار هزار فرهنگی شهید در کشور نشان از دلباختگی این قشر عظیم به انقلاب و نظام و حفظ استقلال و عزت ایران اسلامی دارد و دستگاه تعلیم و تربیت از اینرو به خود می بالد.
رخشانی افزود : سرمایه دینی و ایرانی ما موجب شده تا در دنیا حرف برای گفتن داشته باشیم و در عرصه ها و حوزه های مختلف نقش آفرینی داشته باشیم و نگاه‌ها را به خود معطوف کرده ایم.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: