پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
همایش آموزشی فرهنگی سفیران ایمنی گاز با حضور جمعی از دانش آموزان ابتدایی و متوسطه زاهدان برگزار شد
گیتی آنلاین_ به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان،همایش آموزشی فرهنگی سفیران ایمنی گاز با هدف آموزش اصول ایمنی و بهره وری مناسب از گاز طبیعی ،گسترش فرهنگ صحیح و بستر سازی فرهنگی حفاظت از منابع گاز و لزوم جلب مشارکت پذیری اجتماعی در بین دانش آموزان ،در قالب برنامه های متنوع برگزار گردید.
شایان ذکراست :  طرح همیار گاز و آموزش مهارت های ایمنی به دانش آموزان ، به منظور پیشگیری و  افزایش توان و قابلیت آنها در حفظ سلامت خود  و مقابله با حوادث احتمالی در مصرف گاز طبیعی انجام می گیرد.

گفتنی است : یکی از شیوه های مناسب در جهت اشاعه فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه انرژی  ،آموزش آن در بین دانش آموز است  و در همین راستا شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان مبادرت به برگزاری این طرح های آموزشی کرده  و سعی بر این دارد تا  نقش خود را در راستای اطلاع رسانی ، فرهنگسازی و مسئولیت اجتماعی در کاهش حوادث احتمالی به نحو احسن ایفا نماید.

این گزارش همچنین می افزاید : تفاهم نامه همکاری بین  شرکت گاز و اداره کل آموزش و پرورش استان  با هدف برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان ، به امضا رسید.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: