پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
در حالی که نیروهای سراسر چین برای مبارزات با ویروس کرونای جدید بسیج شده‎اند، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا حزب کمونیست و نظام سیاسی چین را به "تهدید برای عصر حاضر" متهم کرد.

با توجه به شرایط حساس مقابله با شیوع ویروس کرونای جدید، این سخنان پمپئو علاوه بر آنکه مغایر با انسانیت است بلکه مانع از توسعه روابط دو کشور خواهد شد و از آنجایی که با هدف دستیابی به منافع سیاسی عنوان شده بی شک بر همکاری دو کشور تأثیرگذار خواهد بود.

در واقع، پمپئو از زمان شروع کار خود به عنوان وزیر خارجه آمریکا، "تهمت زدن به چین" را تبدیل به یکی از "سنت‎های" سفرهای خود کرد و به نظر می‎رسد هدف او از این کار حمایت از تبعیض‎های ایدئولوژیک و دنبال کردن بازی "مجموع صفر" است. اما او تاکنون هیچگاه مدرک و یا سندی معتبر برای هیچ یک از این "ادعاهای" ارائه نکرده است. واقعیت به خوبی برتری‎های بی‎شمار نظام سیاسی چین را نشان داده است و وضعیت مبارزه مردم چین با ویروس کرونای جدید نیز حاکی قدرت نظام سوسیالیستی ویژه چین است که از تمام ظرفیت‎های مردمی و نیروهای کشور به بهترین شکل در مسیر این مبارزه استفاده کرده است

چین با تکیه بر همین برتری‎ها و بسیج سراسری مردم اطمینان دارد که در مبارزه با ویروس کرونای جدید پیروز خواهد شد و پس از آن نیز با کمک توانایی‎های نظام سیاسی حاکم بر کشور به دستاوردهایی بزرگتر در مسیر پیشرفت و توسعه خود خواهد رسید و نقشی مهم‎تر در حفظ صلح و ثبات جهان ایفا خواهد کرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: