پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۳۱۷۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
‍ سردار ڪشڪولی:
افتتاح ۵ باب مدرسه و برق رسانی به روستای چم گز بخش تختچان شهرستان پلدختر توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و با مشارڪت بانڪ انصار با حضور سردار مرتضی ڪشڪولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان و مهندس خودنیا مدیرعامل شرڪت توزیع برق استان برگزار شد .
 :
 
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین ؛  در این آیین ، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان اظهار داشت : منطقه تختچان قبلا محروم بود ولی چند سالی است به همت برادر مجاهد سردار میرهاشمی خدمات فراوانی در این روستا و بخش های تابعه صورت گرفته و پای همه ما را آقای میرهاشمی به این منطقه باز ڪرده . 

مرتضی ڪشڪولی افزود : اڪنون نیز برق ڪشی به ۵ روستا به ڪمڪ مهندس فریدون خودنیا مدیرعامل شرڪت برق استان صورت گرفت و با مشارڪت بانڪ انصار و سپاه لرستان ۵ باب مدرسه در این بخش نیز افتتاح شد .

وی بیان داشت : بستر همه ی این ڪارها این است ڪه مردم ولی نعمت ما هستند و ما همه خدمتگزاران مردم هستیم، مردم صاحبان واقعی انقلاب می باشند و امام خمینی(ره )  و شهدای عزیز زحمات فراوانی متحمل شدند تا این مملڪت را از حلقوم آمریڪا و نوڪرش شاه پهلوی بیرون ڪشیدند .

سردار ڪشڪولی گفت : آن زمان آمریڪا رئیس و شاه نوڪر و مردم هیچ ڪاره بودند و این مدل را امام خمینی (ره ) و شهدا بر هم زدند و مردم را آوردند در راس قرار دادند و همه ڪاره شدند و ما هم نوڪر مردم هستیم و از آمریڪا و طاغوت هم هیچ خبری نیست .

وی خاطرنشان ساخت: مانند سابق بر همان اصل مردم یاری و مردم دوستی و خدمت فی سبیل الله در جهت قربه الی الله ڪار می ڪنیم زیرا معتقدیم هیچ عبادتی بالاتر از خدمت صادقانه به مردم نیست و حرف دین و امام  و مذهب ما هم همین است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تصریح ڪرد : سپاه پاسداران لرستان برنامه هایی جهت خدمت به مردم در بخش های مختلف زیرساختی، فرهنگی ، تعلیم و تربیت ، سلامت و اشتغالزایی در دستور ڪار دارد ڪه با هم افزایی با خیّرین و مسئولین و تمام دستگاه های اجرایی به این مهم دست خواهیم یافت .

مرتضی ڪشڪولی با تاڪید بر اینڪه سرعت سپاه در ڪارهای عمرانی بسیار بالاست ، یادآور شد : روز گذشته نیز در زلقی بودیم در آن منطقه سه مسجد ، سه خانه عالم ، سه پروژه آبرسانی و یڪ پل بسیار مهم ارتباطی را افتتاح ڪردیم و خوشبختانه سرعت سپاه پاسداران در ڪارهای عمرانی بسیار بالاست و هر چند ماه یڪبار پروژه مهمی را به بهره برداری می رساند .

سردار ڪشڪولی اذعان داشت : ان شاء الله تا زنده هستیم بر این عهد و پیمان خود بمانیم و به پاسداشت خون شهدا و پیروی از امام راحل و رهبری معظم ، خدمتگزار مردم عزیز باشیم .


خبرنگار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: