پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
ظهر روز جمعه ۱۸ بهمن ماه مراسم حمایت از حاج قاسم سعیدی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دهستان ازنا سکوند برگزار شد .

در این مراسم باشکوه و بی نظیر؛ حجت الاسلام والمسلمین قوامی از روحانیون ایل باجولوند، حاج قاسم سعیدی را مخاطب قرار داد و طی سخنانی اظهار داشت : جناب حاج قاسم سعیدی هر نماینده ای که حوزه انتخابیه خرم آباد به مجلس فرستاد یکبار مصرف شد زیرا عملکرد قابل قبولی از خود ارائه ندادند و مردم از عملکردشان ناراضی بودند .

این پیر خطابه و سخن بیان داشت : جناب حاج قاسم سعیدی شما انسانی مجرب ، متعهد و انسانی باشرف و نجیب هستید عملکرد شما مبلغ و حامی شماست و امیدواریم در این کارزار انتخاباتی موفق و سربلند شوی .

حجت الاسلام والمسلمین قوامی اشاره ای به مرام و مسلک و جوانمردی دکتر حامی هاشمی کاندیدای انصرافی باجولوند زد و گفت : همین جا از حامی هاشمی جوان تحصیلکرده ایل بزرگ باجولوند تقدیر می کنم ، همگان می دانیم که حامی هاشمی برای اتحاد ایلات و طوایف بخصوص اتحاد ایل باجولوند صدها میلیون تومان هزینه نموده و علاوه بر هزینه مادی این جوان خوش مشرب، هزینه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی فراوانی داده است و اکنون نیز با جوانمردی خاص خود به کمک برادرش حاج قاسم سعیدی آمده که این روحیه فقط خاص جوانمردان است و در کمتر انسانی یافت می شود .


دکتر حامی هاشمی نیز خاطرنشان ساخت : من جوان تحصیلکرده با مدرک فوق دکترا هستم و در کشورهای خارجی تحصیل کرده ام و مسلط به زبان انگلیسی هستم و هندی هم می دانم ؛ پس باید جهانی فکر کنم نه قومی و قبیله ای ، ولی امروز می بینم که ایلم مطالباتی دارد و صدایش به گوش هیچ مسئولی نمی رسد ، ازنا سکوند با تمام وسعت و جمعیتش هنوز  فاقد یک بخشداری است .

حامی هاشمی یادآور شد : در طول این سالها هر طایفه ای کاندیدایی داشته ایل بزرگ باجولوند در خدمتش بوده و به آنها رای داده و امروز انتظار داریم که همان طوایف به یاری ما بشتابند و هر کدام رای دوم خود را به حاج قاسم سعیدی بدهند تا همانگونه که ما برادری را در حقشان تمام کردیم آنها نیز برادری را در حق ما تمام کنند .
 

گفتنی است طوایف مختلفی همچون چگنی ، بیرانوند و پاپی در مراسم اعلام حمایت ازنا سکوند و روستاهای تابعه و حومه از حاج قاسم سعیدی شرکت نموده و دست برادری و اتحاد ایل بزرگ باجولوند را به گرمی فشردند .

شایان ذکر است اجرای این مراسم باشکوه را سعید هدایتی مجری محبوب لرستانی بر عهده داشت و سیف الدین آشتیانی هنرمند بنام لرستانی به عنوان رئیس ستاد حاج قاسم سعیدی معرفی شد .

مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: