پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
گیتی‌آنلاین- دکتر افشار دارابی مسئول سابق نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) در دفتر سازمان ملل نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، شمیران، ری، اسلامشهر و پردیس شد.

دکتر افشار دارابی از همان دوران کودکی به کارهای فرهنگی و اجتماعی علاقه زیادی داشت و در کانون‌های مساجد و بسیج حضوری پررنگ داشت.

این نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوران دانشجویی مسوولیت بسیج دانشجویی را برعهده داشت و از سال 1375 به سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی پیوست.

دکتر دارابی در کنار فعالیت‌های رسانه‌ای، عضو هیات امنای بیمارستان مهدیه کرمانشاه بود و مدتی نیز در ستاد بازسازی عتبات عالیات این استان فعالیت کرد.

وی پس از انتقال به تهران، سال‌ها در گروه سیاسی خبرگزاری جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف خبری از جمله مجلس شورای اسلامی، وزارت کشور، وزارت خارجه، نیروهای مسلح و ریاست جمهوری فعالیت کرد و در ماموریت‌های رسانه‌ای زیادی در داخل و خارج از کشور حضور پیدا کرد.

دوستان و نزدیکان دکتر دارابی، وی را به پرکاری، خستگی‌ناپذیری و تلاش مجاهدانه می‌شناسند و به دلیل این تلاش‌ها بارها از سوی مقام‌های کشوری و لشکری مورد تقدیر قرار گرفت.

وی دارای مدرک کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد در رشته‌ علوم سیاسی با گرایش مطالعات منطقه ای و کارشناسی ارشد در رشته مطالعات آمریکای شمالی است. رشته تحصیلی ایشان در مقطع دکترا مدیریت راهبردی است.

این نامزد انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تهران، سال‌ها به عنوان عضو میز ایران و آمریکا در مجموعه‌های وابسته به ستاد فرماندهی کل قوا و همچنین عضو میز اقتصاد بین الملل این نهاد فعالیت کرد.

وی، عضو باشگاه خبرنگاران سازمان ملل است و سال‌ها سابقه تدریس در دانشگاه‌های مختلف و ارائه مقاله در کنفرانس‌های متعدد علمی و پژوهشی را در کارنامه خود دارد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: