پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اهداء لوح سپاس از افتخار آفرینی و کسب رتبه های جهانی و کشوری توسط دانش آموزان امیر حسین میر و اسماء محمدی تجلیل کرد.
گیتی آنلاین_ به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، در پی افتخار آفرینی دانش آموزان امیر حسین میر) دبیرستان نمونه حضرت ولیعصر(عج) ناحیه۱ زاهدان و کسب مدال طلای مسابقات اختراعات جهانی و جایزه ویژه مسابقات در کشور تایلند(و اسما محمدی( هنرستان نوآوران ناحیه ۲ زاهدان و کسب مدال طلا و رتبه اول کشوری هفدهمین دوره مسابقات علمی، کاربردی شاخه کاردانش در استان هرمزگان )مدیرکل آموزش و پرورش استان از آنان تجلیل و قدردانی کرد.

رخشانی در این آیین، ضمن قدردانی از خانواده‌ها ،معلمان، مربیان و مدیران مدارس این دانش آموزان، این اتفاق بزرگ را در نوع خود کم نظیر دانست و آن را نشان از استعداد و نبوغ فرزندان این سامان دانست و برای آنان آرزوی توفیق کرد.

 وی استعدادیابی و تربیت و پرورش دانش آموزان را بسیار مهم عنوان نمود و بیان داشت: همسویی و همراهی خانواده ها با عوامل مدرسه یقیناً اتفاقات خوبی را می‌تواند رقم زند و موجبات توفیقات بیشتری را فراهم نماید .

مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد : بهره‌گیری از ظرفیتهای مختلف جامعه و تبیین و تشریح اهداف و برنامه های آموزش و پرورش می‌تواند کمک شایانی در راستای به فعلیت رسیدن استعدادهای بالقوه دانش آموزان در عرصه های مختلف جهانی و ملی باشد.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: