پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۷۹۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
هرمزگان – فرمانده انتظامی استان از شناسایی و هلاکت قاتل و شرورمسلح و عامل شهادت شهید" عباس معصومی" در شهرستان جاسک خبر داد.
گیتی آنلاین،_ سردار" غلامرضا جعفری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر گفت : مأموران انتظامی شهرستان جاسک با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی از حضور شرور و قاتل متواری به هویت" م-ج" در روستاي برگي از توابع شهرستان جاسک مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران با اقدامات فنی و شگردهای پیچیده پلیسی مخفیگاه این شرور مسلح را در يک منطقه صعب العبور کوهستاني که فاقد هرگونه راه دسترسي، ارتباط مخابراتي ،بي سيمي وخودرويي بوده و موقعيت جغرافيايي آن شامل پستي و بلندي هاي بسيار سخت و طاقت فرسا بود را شناسایی و با تشکیل چند اکیپ مجرب،مخفیگاه این شرور سابقه دار را محاصره کردند.
این مقام انتظامی استان تصریح کرد: فرد شرور با مشاهده مأموران عرصه را بر خود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سوی آنها کرد که با توجه به هوشیاری و برتری حجم آتش مأموران وی طی این درگیری مسلحانه به هلاکت رسید و در بازرسی مخفیگاهش يک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه سه تيغه خشاب و 52 تیر فشنگ و 15 پوکه کلاش کشف شد.
سردار جعفری اظهار داشت: متهم دارای سوابق متعدد کیفری نظیر ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان، دوفقره قتل و 4فقره تهدید به قتل در سطح شهرستان جاسک و بشاگرد، زورگيري ، اخاذي، خلع سلاح پرسنل محيط زيست، به شهادت رساندن شهید "عباس معصومي" از مأموران پلیس راه جاسک و دومرحله درگیری با مأموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی جاسک می باشد.
فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به هیچ وجه حضور و فعالیت مجرمانه این اراذل و اوباش در جامعه را تحمل نخواهد کرد و برابر قانون و با اقتدار مقابل قانون شکنان می ایستد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: