پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
آیت‌الله جنتی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن:
دبیر شورای نگهبان گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که از آرمان‌های انقلاب و نظام عقب‌نشینی نمی‌کنند.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی با حضور در یوم الله ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران گفت: من باید دست و پای مردم را ببوسم؛ مردمانی که ۴۱ سال است که در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده و عقب نشینی نمی‌کنند. مردم ما مقاومت کرده و با قدرت‌ها می‌جنگند و در نهایت قدرت‌ها را ذلیل می‌کند.
 
وی با بیان اینکه این انقلاب از ایام خداست، بیان داشت: این انقلاب دلیلی بر خداشناسی است لذا تمام قدرت‌ها سعی کردن این انقلاب را بشکنند، اما آن‌ها شکسته شدند و این انقلاب نشکست و خدا یار و یاور ماست.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه خدا امام (ره) را در پیروزی انقلاب اسلامی یاری کرد گفت: ما در حال حاضر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به کوری چشم ترامپ، آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و آل سعود جشن می‌گیریم.

وی با اشاره به افزایش قدرت اسلام با وجود تحریم‌ها و جنایات دشمنان بیان داشت: علی رغم اینکه تحریم‌های ظالمانه‌ای علیه ملت ما اعمال می‌شود ما ایستاده‌ایم و عقب نشینی نخواهیم کرد. 

آیت الله جنتی در ادامه با اشاره به تفاوت راهپیمایی امسال با سال‌های گذشته گفت: ویژگی این راهپیمایی این است که امسال مردم می‌دانند که شرارت و رذالت آمریکا بیشتر شده است.

وی تأکید کرد: آمریکا از سوی دیگر موضوع معامله قرن را مطرح می‌کند تا فلسطین را نابود کند و از سوی دیگر روز به روز بر تحریم‌ها علیه ایران می‌افزاید لذا آمریکا خیال می‌کند که مردم ما می‌ترسند و عقب نشینی خواهد کرد، اما مردم ما همواره می‌گویند که" میمیرم، اما ذلت نمی‌پذیریم".

آیت الله جنتی با اشاره به پایان زمان بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان گفت: مردم باید کسانی را انتخاب کنند که گرسنگی کشیده و درد مردم را بدانند. مردم باید کسانی را انتخاب کنند که وقتی وارد مجلس می‌شوند فکر جیب شان نباشند و به فکر مردم باشند.

آیت الله جنتی تاکید کرد: مردم باید کسی را انتخاب کنند که راستگو باشند. مردم اگر دیدن نامزدی راست می‌گوید باید به آن رای بدهند، اما اگر دیدند نامزدی دروغ می‌گوید نباید به آن رای دهند.

وی در پاسخ به سوالی درباره اعتراض برخی گروه‌ها پیرو رد صلاحیت‌ها گفت: هر کسی که در این فرآیند به شورای نگهبان شکایت کرد به شکایت آن رسیدگی کردیم.

آیت الله جنتی تاکید کرد: ما گفتیم کسانی که رد صلاحیت شدند شکایت خود را به شورای نگهبان ارسال کنند برخی که شکایت کرده بودند به شورای نگهبان آمدند و نشستن و جواب شکایت خود را شنیدند.
انتهای پیام/
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: