پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۱۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
کدخدایی:
سخنگوی شورای نگهبان گفت: امروز نظر نهایی شورای نگهبان درباره تایید صلاحیت شدگان انتخابات مجلس به وزارت کشور اعلام می‌شود.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران، درباره اعلام نهایی اسامی داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: امروز نظر نهایی شورای نگهبان درباره تایید صلاحیت شدگان انتخابات مجلس به وزارت کشور اعلام می‌شود و از طریق فرمانداری‌ها اسامی تایید صلاحیت شدگان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.
کدخدایی افزود: امیدواریم با اقداماتی که صورت گرفته انتخابات خوبی پیش رو داشته باشیم و همه مردم فارغ از گرایش‌ها و گروه‌های سیاسی با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حضور پرشور و مشارکت حداکثری، در انتخابات دوم اسفند حضور یابند.

وی گفت: به مردم اطمینان می‌دهیم بررسی صلاحیت‌ها دقیق و براساس مستندات بوده و از نظر تعداد داوطلبانی که صلاحیتشان تایید شده است همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی افرادی دارند و می‌توانند در انتخابات حضور داشته باشند.
کدخدایی درباره تحریم انتخابات از طرف برخی گروه‌ها نیز افزود: صحبت از تحریم و نیامدن را به دشمنان واگذار می‌کنیم، ان شاء الله هر کسی که دوستدار انقلاب اسلامی است دوم اسفند پای صندوق‌های رای حاضر می‌شود.

وی گفت: بیش از ۷ هزار و ۱۰۰ نفر صلاحیتشان تایید شده که فهرست آن‌ها در اختیار فرمانداری‌ها قرار خواهد گرفت.

سخنگوی شورای نگهبان همچنین ایام الله ۲۲ بهمن و دهه فجر را تبریک گفت و افزود: از روزی که اراده مردم بر این قرار گرفت که نظام جمهوری اسلامی را پی ریزی کنند با لطف خدا و پشتیبانی مردم و تبعیت از رهبری ۴۱ سال را پشت سر گذاشتیم و انقلاب همچنان به پیش می‌رود.

تایید صلاحیت بیش از ۷ هزار داوطلب انتخابات مجلس

سخنگوی شورای نگهبان: صلاحیت بیش از ۷ هزار و ۱۰۰ نفر از داوطلبان برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تایید شده است.

امروز آخرین مهلت بررسی اعتراض‌ها است و نظر نهایی به فرمانداری‌ها و وزارت کشور اعلام خواهد شد.

وی گفت: تقریبا ۵۰ درصد از داوطلبانی که برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی و نام نویسی کرده بودند، تایید صلاحیت شدند.
 
انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: