پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۱۸۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: بازدید از تالابها با همراهی اصحاب رسانه از اقدامات انجام شده در دهه فجر است.
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان:، پورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: بازدید مناطق و تالابها و ... با همراهی اصحاب رسانه، دیدار با ایثارگران، اجرای برنامه های آموزشی، برخی از اقدامات انجام شده در دهه فجر است.

پورمردان افزود: مجموعه برنامه های پیش بینی شده در دهه فجر در حوزه محیط زیست و بر اساس وظایف و اهداف مرتبط، برنامه های متنوعی از جمله بازدید و خانوده های همکار آزاده و جانباز اداره کل و خانوده محیط بان وظیفه شهید صابر ا... داد، غبار روبری گلزار شهدای شهرستان زاهدان و شهرستانهای استان، اشاره کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان ادامه داد: از دیگر برنامه های دهه فجر در راستای اهداف محیط زیست می توان به برنامه تمرین تیراندازی مأموران اجرایی محیط زیست و آمادگی این یگان در این دهه اشاره کرد.

پورمردان اشاره کرد: برنامه های آموزشی در سطح مدارس استان و آموزش مباحث محیط زیستی در بین دانش آموزان استان و همچنین پاکسازی سواحل، کوهستانها، پارکها و ... از جمله برنامه های دهه فجر است.

پورمردان ادامه داد: با توجه وقوع سیلاب در جنوب استان یگان های اجرایی محیط زیست متشکل از محیط بانان و کارشناسان محیط زیست به کمک هم استانی عزیز شتافتند و در قالب برنامه اجرایی در این مشارکت همگانی حضور داشتند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: